Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Doplnění aditiva 407 2.OHDI


HonzaZ

Recommended Posts

Do nádobky se vejdou celkem 3 litry, pokud je vše správně nastavené (tedy předchozí nulování ve správnou chvíli) tak se tam standardním způsobem vejdou po hlášce 2 litry, protože jeden zbývá. Než jsem to napsal, dotazoval jsem se poměrně dost uživatelů kteří to taky absolvovali. Dobře je ta problematika rozebraná na C5 fóru kde mají i rozlišeno podle typu aditiva kolik se tam ve které fázi vejde. Jinak i já bych tam dostal odhadem 2,5 možná i víc, ale to bych musel zaslepit ten otvor od kterého se odpojí plnící hadice. Ale to si zase zbytečně rozhodím správnou funkčnost počítadla...

Nevylučuju, že má někdo zkušenost jinou, já vypozoroval (nebo načetlú tohle).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Jen pro informaci, pokud se objeví hláška \"Particle filter additive level too low\" - je třeba doplnit 2l aditiva. Bohužel nejobvyklejší prodávané množství je 3L...

Zdravim,projíždím tu příspěvky ohledně FAP a doplnění aditiva.Mám dotaz,jak poznám,že se musí FAP vypálit,regenerovat,displej mi ještě nic nehlásil a 407sw mám třetí rok.Je možné,že toto hlášení tam prostě není?Ani v návodu obsluhy jsem nenašel žádnou odpovídající ikonku.Díky za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 11 měsíců později...

Ahoj zdravím,prosím potřebují poradit :-)

Jaké aditivum,mám dolít do svého peugeot 407 sw r.v.06? A kde to koupit?Byl jsem v jednom servisu a tam mi bylo řečeno,že mi to dolijí,ale musím zjistit jaký typ tam patří,že to nemohou dohledat :-P tak nevím. Jsem s F.M. Děkuji za odpověď R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

cau kluci mám tu nový poznatek ohledne doplneni nez zavesit nadobu nekam vysko pouzil jsem moturek z ostrikovacu v mem pripade z avie a pres dodanou hadicku jsem to tam natlacil cca za 10 minut a nekde nahore mel ze mel obarvene ruce ja koupil aditiva a mam je ciste jako voda na obale bylo napsano pouziti pro peugeot citroen ford i ten podelaný koncern tam byl psaný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...