Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sraz Hořovice


Dušan

Recommended Posts

Jak jsem koukal na ten chiptunning, tak tam doporucujou pouzivat spis lepsi palivovou smes..... Tak to do auta nalijem a pak uvidime spravne tuningovanej motor .... Akorat bacha, aby nekdo v noci nevycucl nadrz.... :D

A litr pohonny smesi by cenove vysel stejne !

BTW: Pak budem porovnavat spotrebu auta a ridice - auto 12 litru vodky/na 100 km + ridic 0,7 litru rumu na jednu jizdu ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Urbanek Tomas

Vsadim se ze Jindra si ju pali nekde doma ve sklepe :), aby mel co lit do kalisku :), takze cena by vysla levneji, pak bys Ondro musel prehodnotit ten clanek o dieselech a musel bys uznat, ze nejlepsi je to stejne na slivovicu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

do Pávova už asi budu mít Mi16 po GO,ale budu určitě zajíždět :( :( :( ,ale vopice to bude asi pěkná!!! a na Dragrace asi žádný velký závodění taky nebude...jen pro zajímavost,Mi16 může mít pouze jeden výbrus,apak se musí koupit nová klika která má koncovou cenu v peugeotu cca. 37000,- ale na vrakáči stojí motor cca. 10-12tis...takže celkem nářez, už sem 14 dní bez auta a začínam bláznit,jenom se modlim kolik to bude stát(broušení kliky,nový lágry,všechny ložiska,těsnemí,novej olej...atd) a motor mi na 90% skurvil olej,ten maník co to měl předemnou tam napral penzoil 5W-40 řídkej jak voda a ve většíchotáčkách nestačil mazat,prostě průser. zatim čau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...