Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový partner klubu Autoservis Libor Šverma ve Vrchlabí


Recommended Posts

No ty jsi zlatej předsedo. Toho člověka mám za barákem a jezdím tam na výměny už dlouhé roky a naprostá spokojenost. Chtěl jsem tě požádat jestli bys ho nezkusil kontaktovat, ale pak jsem si říkal, že kvůli pár lidem v okolí to asi fakt nemá cenu. No a najednou koukám a tys to zařídil :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Chci se podělit o mou dnešní zkušenost s firmou Výfuky Šverma ve Vrchlabí. Přes e-maily jsme si s panem Švermou dohodli vše potřebné a dnes jsem tam vyrazil. Práci měl na hodinku, tak jsem pošmajdal po Vrchlabí a za hodinku jsem se vrátil a vše bylo hotové. Viděl jsem starý výfuk (bylo potřeba vyměnit střední a zadní díl - přední byl dle slov pana Švermi ještě v pořádku) a byla to teda hrůza - divim se, že to \"jen\" řvalo doslova jako formule a drnčelo.

Ptal jsem se na slevu na klubovou kartičku a okamžitá odpověď byla, že po jejím předložení mám slevu na díly i na práci 15% a tak se i stalo:

vfukgti6.jpg

Takže za mě velká spokojenost a budu pana Švermu za jeho přístup a rychlou práci chválit všude, kam půjdu. Velký dík patří ovšem i předsedovi za to, že tohoto partnera klubu vyjednal. :potlesk

Edit: Jen ještě doplním, že pracovní doba pana Švermy je \"jen\" do 17:00 hodin, ale pokud dodělává nějakou práci, tak je tam prej i dýl (ale to je jen neoficiální, takže Pe.Trův příspěvek s prac. dobou do 18:00 hodin asi nebude aktuální. ;)

[upravil dne 27.4.12 19:09 od Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...