Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tlmice a pruziny


Miki

Recommended Posts

pocujte 106 tkari najma - ake mate skusenosti s podvozkom .Neviem isto ale na jar asi budem menit tlmice .Napiste mi co tam mate a za kolko .Celkom by zaujimal nejaky cenovy rosah - nemam zaujem o zoadny super sportovy tvrdy podvozok, skor nieco klasicke , moze to byt trosku tvrdsie nez seria ale nie moc .Vzadu by som to ani neznizoval , tam je to fajn nizko, mozno trosku predok .Napiste mi vase skusenosti, pripadne rady na co si dat pozor a comu sa vyvarovat, pripadne naco nezabudnut ;)

dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teda jo :)

pokud chces trochu pritvrdit predek, tak musis kkoupit pera (vetsinou jsou snizene) a pak taky tlumice (sportovni) . U tech tlumicu mas na vyber bud pro pera zkracene jen malo (treba do -20mm) nebo pro pera zkracene extremne (vic nez 40mm)....

U tebe to bude asi stejny pripad, jako u me - tzn. snizit, ale ne moc..... tzn. (muj pripad) pera -25mm a tlumice normalni delka, ale pro sportovni pera.....

Ja asi pujdu do tlumicu OMP, ktere vychazi na predek asi na 8t (nestelovatelne)Jinak jsou i levnejsi,ale zase kvalita nei tak supr.. OMP am asi tak nejlepsi pomer cena / kvalita... aspon teda podle toho, co jsem zatim slysel.....

Jinak ty pera stoji kolem 3t

v Kčs :):cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

voštik - sakra teba sa nieco opytat , to je des !!! Pekne dakujem za take info , normalne si ma nastval :D :D :D

Sakra 11 t. a len predok, s tym som neratal . Pochopil som , ze nizsie pruziny a seriovy tlmic je blbost .Takze jedine riesenie su aj pruziny aj tlmice , kua nepotesil ste mne ,ani jaaa vaaaas nepotesiiim ... :D :D :D

Vostik dikes za info ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vypijem tak 3 piva mesacne , takze si ho kludne budem platit dalej :D

Trochu som to zistoval - u nas je firma auto saby - oni robia to , ze ti zrepasuju seriaky , trochu ti ich stvrdia, vedia trochu pritvdit aj pruziny bez zrezavania takze to znie celkom lakavo.Jemne pritvrdenie, predok dole o cca 2 cm , cena za predok okolo 3500,- SK ;) ;) ;)

Vostik co ty na to ?? Ja na to asi v lete vletim :D

Referencie ma firma dobre ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...