Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přehled přihlášených, plateb a objednaném jídle + dotazy a připomínky k těmto záležitostem - seznam účastníků po uzávěrce


Trundik

Recommended Posts

Na tomto místě bude umístěna tabulka s přihlášenými, kde je uvedeno i objednané jídlo + vypočtena platba a datum platby.

Prosím uvádějte do tohoto vlákna pouze připomínky k daným věcem.

Zda je účastník řádným členem mohu zjistit pouze podle ID, pokud k sobě přihlašujete další osoby, které jsou buď řádnými členy a nebo dětmi do 15-ti let, tak mi prosím dejte do tohoto vlákna zprávu.

Děkuji

phpbuJaYx.pdf

[upravil dne 19/8/2011 od Trundik]

[upravil dne 19/8/2011 od Trundik]

[upravil dne 19/8/2011 od Trundik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

dvoulitrovku treba kofoly, merunka by nezbyla :D

Vis, Dave, kdybys vice cetl, tak vis, ze Trundik ma docela problem se synkem (snad to bude ok) a Wolfici maj bejby, takze na takovy dotazy asi nemaji uplne cas odpovidat. Ale ja bych predpokladal ze tri az ctyri stovky......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Pe.Tr: 2litrovka kofoly je v pohodě, ale Destinová už ne. :nevim

2SScratch: Já to beru, že každej má svých starostí dost. Taky jich dost máme, ale koukám, že se tu třeba Trundík včera k večeru objevil tak stačilo třeba napsat \"nestíhám, dám brzy vědět\" apod.

O situaci pořádajících něco málo vím, ale když se vrhli do organizování srazu tak tomu taky nějakej čas musejí obětovat. Nemyslím to samozřejmě nijak zle.

Předpokládal jsem, že když už tu tohle vlákno je a Šebetov se blíží tak, abych věděl s čím mám počítat a nerad bych to nechával na poslední chvíli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...