Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nová karta


PATaMAT

Recommended Posts

  • O 3 roky později...

Radku, tady se ukazuje, že jsou mezi námi stále takoví, kteří podpoří klub buď jen tak nebo pouze za účelem čerpání výhod z členství plynoucích a nějaké fórum je vůbec nezajímá. Pak je logické, že když se na fóru objeví nějaká výzva k doplnění údajů, tak to tento člen nezaregistruje. Očekával bych, že když se nějaký člen neozve na vázvu např. do 14 dnů, tak bude upozorněn jinak, např. emailem. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, ale je to nováček a třeba jako spousta ostatních nemá strukturu fora zmáklou.... Určitě bych ho nikam neškatulkoval

Na rovinu mě přijde pitomé mít na nějaký kartičce osobní údaje jako je VIN a SPZ. Taky je tam nemám, i když jsem Stibta musel informovat, že je tam mít nechci

Kartu bych vytiskl jen s podklady, které mám (je jasný, že adresa a jméno musí být uvedeno), ostatní bych nechal prázdné, protože do vinu a Spztky opravdu nikomu nic není :papa

 

Možná by někde v horní liště na foře mohl být odkaz na obrázkový návod "jak se stát členem" a co kde při registraci nicku vyplnit...... Je to jen nápad

Ten odkaz by mohl červeně blikat u hodnosti nováček, pak by mohl být normální, aby starou gardu nerušil....

 

Nemyslím tím odkaz na hlavní straně "jak se stát řádným členem" ale spíše podobně udělaného průvodce "jak se správně zaregistrovat"

Upraveno uživatelem punkac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem nikdy s vyplněním RZ a VIN neměl problém, ale stejně jako "kartičkáři" po mně (Garfield, Přema, StibTo) jsem měl problém z některých paranoiků vypáčit doplnění i tak zásadních údajů, jakými jsou jméno, příjmení a adresa :D:myslim:D

Možná by stálo za to upravit registrační formulář tak, aby prostě po nevyplnění VŠECH údajů člena nepustil dál (a současně i ošéfovat, aby si dotyčný mohl určit, co má být vidět a co ne).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, myslim že informace co je potřeba k vystavení karty tu jsou, pokud chce někdo jen tak přispět tak muže, ať už v pravem rohu fora, nebo prostě jen tak. Na druhou stranu když se ptá na kartu tak ji asi chce, připadně napiše aby mu ji StibTo vytiskl bez těchto udajů. Ale je potřeba, když něco chci, si to pohlídat.

 

A pokud jde o nějaký návod, myslim že červený nápis u objednávky karty je dostatečný

PŘED OBJEDNÁNÍM ČLENSTVÍ SI V PROFILU ZKONTROLUJTE, ZDA MÁTE VYPLNĚNÉ TYTO ÚDAJE:

  • Auto
  • VIN
  • SPZ

Tyto údaje se tisknou na kartičku, pokud je budete mít vyplněné, nejenže ušetříte práci členovi vedení, ale také urychlíte dodání kartičky

 

 

- http://www.peugeot-club.com/index.php?/store/category/2-%C4%8Dlenstv%C3%AD-inzerce/   nebo ne?

 

Ale začinam mit pocit že za chvili bude vyžadován i návod na dýchání vzduchu :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem nikdy s vyplněním RZ a VIN neměl problém, ale stejně jako "kartičkáři" po mně (Garfield, Přema, StibTo) jsem měl problém z některých paranoiků vypáčit doplnění i tak zásadních údajů, jakými jsou jméno, příjmení a adresa :D:myslim:D

Možná by stálo za to upravit registrační formulář tak, aby prostě po nevyplnění VŠECH údajů člena nepustil dál (a současně i ošéfovat, aby si dotyčný mohl určit, co má být vidět a co ne).

 

Tak at si takove veci nevyplnuje, ale nedivi se ze nedostane karticku, no... kdyz to bude povinne tak to skonci u jmen K. N. ulice Nepovim mesto Neuvedeno... to at je radsi policko prazdne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...