Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozdělání popelníku?


PavelP123456

Recommended Posts

No sláva, to jsem rád, že se ti to nakonec podařilo. :potlesk Otevřít dvířka už je maličkost. Prostě je normálně otevři a potom za ně vezmi a trochu zaber. Udělá to cvak, cvak a jsou otevřená. ;) Mají po stranách dorazy, které se jednoduše vycvaknou. Nemusíš se toho bát, nejde to moc ztuha. No a zpátky je zase normálně zacvakneš. Nedalo mi to a šel jsem to teď raději vyzkoušet, abych nekecal a opravdu na tom nic není. :) Držím palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 5 let později...

Čau dotázek mě ten popelník trochu zlobí blbě sa otvírá a aj zavírá , zatlačím na něho a neotevře se až třeba na třetí silnější zatlačení a se zavíráním je to to samé , občas když ho chcu otevřít zavře se ještě víc až pod hranu pan. kl. , de to nějak rozchodit to otvírání zavírání ? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

U 406tky se na "něco" zatlačilo a popelník se povysunul ;) Ale už nevím na co, protože to je dávno...

Ale řešení pro 407 bych možná měl. Tady si kup návod a přečti si to v něm. Vím, že to vypadá jako hloupá poznámka, ale myšleno to je dobře. Třeba se dočteš i něco jiného ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tej knižke nič o to nebude. V popolníku by si mal mať vložku ktorá sa dá potiahnutím nahor vybrať.

Prikladám obrázok ako nato, ak tam tú vložku (červená šípka) nemáš a chceš vybrať celý modul popolníka je potrebné odistiť tie západny (háčiky, zelený kroh) tenkým predmetom, skrutkovačom v smere od vonka (zelené šípky) a topom to celé vytiahnuť, prípadne odpojiť konektor zapaľovača s osvetlením.

 

ab_orig_60546847_nahradne-diely-interier-popolnik-peugeot-407.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...