Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 - lepší hudba


Majkls

Recommended Posts

Majkls ta cena je možno vyššia o 1000 Kč ale zvukovo si o triedu vyššie ak nie o dve.

Ak kúpiš niečo z triedy Low entry level ( najlacnejšie z každej značky ) tak nečakaj extrémnu zmenu. Niekedy sa ani zmeny nedočkáš a môže to byť horšie ako orginál od výroby. Čo sa týka tlmenia http://shop.hifol.eu/index.php?cPath=51_29 bral by som Dynamat teda aj ten kupujem. Stojí už pomaly toľko čo menej známe značky a kvalitou je na tom super - robia veci pre NASA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jste mě přesvědčili o trochu větší investici, raději to rozdělím a koupím nejdřív rádio a pak nějaký repráky, než abych koupil tu low třídu... Odůvodnil bych to asi heslem \"Nejsem tak bohatý, abych mohl kupovat levné věci\" :myslim

Začnu tedy rádiem, rád bych cítil basy, i když zatím neplánuju subwoofer apod., šel bych do tohoto rádia Alpine. Pak něco ještě naspořím na ty repra :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau počuj ja sa tiež moc v hudbe nevyznam ale poviem ti mam toto radio Sony CDX-GT640UI da sa kupiť v cene aku maš ty no da sa tam nastaviť všetko basy vyšky no proste všetko ma zelene alebo modre podsvietenie da sa to nastaviť a je to dosť dobre...tak pouvažuj fakt je dobre

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau počuj ja sa tiež moc v hudbe nevyznam ale poviem ti mam toto radio Sony CDX-GT640UI da sa kupiť v cene aku maš ty no da sa tam nastaviť všetko basy vyšky no proste všetko ma zelene alebo modre podsvietenie da sa to nastaviť a je to dosť dobre...tak pouvažuj fakt je dobre

Sony robilo niekedy dávno celkom slušné HIFi veže ale autorádiá z tých som taký pocit nemal a už som nejaké tie \"sonky\" kámošom zapájal. A teraz? Sony vymenili za Alpine a nevedia si vynachváliť.

Odoberal som časopis Autohifi kde robili testy okrem iného aj autorádií a výsledky ? Na prvých miestach ALPINE a CLARION. Sony v tých istých cenových hladinách končilo na posledných miestach spolu s Oravou a Sencorom a podobnými značkami. Ak si zo Sony spokojný neberiem Ti to, sú to určite kvalitné rádiá, ale kvalitou a vernosťou zvukového podania sú podľa rôznych testoch a aj podľa mňa niekde v úzadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SONY je **** tod za mě ve světě autohifi se do aut ani nikde co se týče kvality nedává. R1kimi promin ale ty repráky co jsi mu tam ukázal nejsou lepší značky než MTX co jsem mu navrhnul já. Nejkvalitnější repráky o kterých se tu bavíme jsou MTX. Ještě k tomu Dynamatu prosimtě to nekupuj bude ti to k ničemu dynamat je kvalitní ANO je, ale dává se k výkonějším sestavám než jsou základní řady repráků do 3000 Kč navíc bez zesilovače. Dej si tam raději vibraflex je levnější a pro repráky které budou hrát na rádiu bez zesiku úplně stačí, navíc vibraflex poslouží i když koupíš náký zesilovač a trochu lepší repráky bez problému. Někdo tu psal o značce Magnat tak to jsme taky o několik tříd níže než jsem navrhoval já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za článek, pročtu to :)

Taky díky, ale jsem rozhodnutej pro alpine :papa

Ten tlumící materiál je pro mě španělaská vesnice, tak jestli bude stačit na samotné rádio levnější Vibraflex, tak bych sáhnul po něm :)

[upravil dne 4/7/11 18:58 Majkls]

[upravil dne 4/7/11 18:58 Majkls]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VIBE :D :D chlapci prosím vibe jsou mrdky, mají velkou poruchovost a celkově nedokážou zahrát to co MTX, já jsem zastánce značek MTX, HIFONICS.

[upravil dne 1/7/11 21:59 Bronak]

s tou poruchovosti jsi to vzal kde? to by me docela zajimalo :D:D A za tu cenu zahraji velice slusne

Co jsem se bavil s klukem co dělá muziku od Revila tak Vibe jsou poruchové, vibe má kamarád v autě a slušně nehrajou, ten reprák vypadá jako z hračkárny prostě nevím nelíbí se mi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady mam jeden dotaz, jak sou zapojene repraky v original 206? Mam tweeter vedle zrcatek a druhy reprak ve dverich. Ted je otazkou jestli je to prohnane pres vyhybku/filtr a nebo je to primo na radio?? Planuju totiz taky vymenit repra a tak chcu vedet esli mam koupit jen repra ci i vyhybky?? Dik jak cyp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VIBE :D :D chlapci prosím vibe jsou mrdky, mají velkou poruchovost a celkově nedokážou zahrát to co MTX, já jsem zastánce značek MTX, HIFONICS.

[upravil dne 1/7/11 21:59 Bronak]

s tou poruchovosti jsi to vzal kde? to by me docela zajimalo :D:D A za tu cenu zahraji velice slusne

Co jsem se bavil s klukem co dělá muziku od Revila tak Vibe jsou poruchové, vibe má kamarád v autě a slušně nehrajou, ten reprák vypadá jako z hračkárny prostě nevím nelíbí se mi

tak urcitou poruchovost ma kazda znacka ale ze by zrovna Vibe? me projdou vsechny reklamace Vibe z ČR rukama a ze by jich bylo hodne? :D asi jsem slepej! Co ma za model ze nehrajou mozna tak BlackAir ktere z radia fakt nezahraji, tam to chce zes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SONY je **** tod za mě ve světě autohifi se do aut ani nikde co se týče kvality nedává. R1kimi promin ale ty repráky co jsi mu tam ukázal nejsou lepší značky než MTX co jsem mu navrhnul já. Nejkvalitnější repráky o kterých se tu bavíme jsou MTX. Ještě k tomu Dynamatu prosimtě to nekupuj bude ti to k ničemu dynamat je kvalitní ANO je, ale dává se k výkonějším sestavám než jsou základní řady repráků do 3000 Kč navíc bez zesilovače. Dej si tam raději vibraflex je levnější a pro repráky které budou hrát na rádiu bez zesiku úplně stačí, navíc vibraflex poslouží i když koupíš náký zesilovač a trochu lepší repráky bez problému. Někdo tu psal o značce Magnat tak to jsme taky o několik tříd níže než jsem navrhoval já.

Tie repráky čo som dal odkaz možno nie sú taká značka ako MTX ale povedal by som že by MTX-kám nakopali prdel :D Inak to ako si k tej značke prišiel ? Z MTV a PIMP MY RIDE ? Akože aj ja mám svoju naj značku napr. rádií ALPINE aj keď by som nepohrdol ani Nakamichi a ani rádiom od Becker a netvrdím že je naj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to pres kondik. u kazdych komponentnich repraku popripade samotnych vejšek je neco v baleni co by melo staciit

jj super to sem chtel vedet, mel sem strach ze tam dam vyhybku a jedna uz tam bude!

jo a nevis nahodou kde ten kondik je??? doufam ze je primo na repraku, at ho nemusim hledat po celem aute.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VIBE :D :D chlapci prosím vibe jsou mrdky, mají velkou poruchovost a celkově nedokážou zahrát to co MTX, já jsem zastánce značek MTX, HIFONICS.

[upravil dne 1/7/11 21:59 Bronak]

Pěkný hovno,Vibe je dobrá značka,jak repro tak zesilovačů!Mám Vibe kostku v kufru a solí to jako prase,nikdy žádnej problém,taky je pravda že to není základní řada,v základní řadě je mrdka i Alpine,Focal.....A co se týče zvuku,tak taky dobrý,kamarád teď vyhrál poslední Emma Sound Quality a měl JEN komponenty od firmy Vibe!Hifonix nemá cenu komentovat,Hifo je úplně někde jinde jak cenově tak kvalitou:papa

Ale jdi do MTX,já teď mám od nich přední kompa a za měsíc k nim přibudou repráky dozadu a woofer do kufru....

Jen jedna rada,nešetři na kabelech!Radši pridej pár korun a kup si i pořádný repro kabely,ty co budou v autě od výroby ti ten zvuk pěkně zničej ;) A popřemýšlej o tlumení,to pozvedně nehorázným způsobem i originální aparaturu ostupínek nahoru;) Tak hodně zdaru :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to pres kondik. u kazdych komponentnich repraku popripade samotnych vejšek je neco v baleni co by melo staciit

jj super to sem chtel vedet, mel sem strach ze tam dam vyhybku a jedna uz tam bude!

jo a nevis nahodou kde ten kondik je??? doufam ze je primo na repraku, at ho nemusim hledat po celem aute.

mel by byt primo na nem to uvidis kdyz ho vyndas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...