Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Playstion 2


Miki

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

chlopi nestvite ma :D , to ma chcete donutit aby som si toho colina kupil?? Hraval som, to na PC ale to bola este asi jednotka a ta moc super extra nebola ;)

Zatial zostavam verny GT3 ale ked si kupim čip do PS2 ,dam si napalit aj toho Colina ked uz inak nedate :D :D :D

Ale hral som minule chvilu WRC 2 extreme - a to bolo ine delo :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já pařim teď furt GT3 na PS2, zrovna včera asi do půl druhý do noci. Už jsem si postavil to nej nezávodní auto - Skylina GTR s 1051 PS. Celkem hukot, jede 385 kmh, ale v zatáčkách je pomalej. Tak jsem si vyjezdil v 70 min závodě závodní káru Tickford V8, vytunil ho na 950 ps a ten už je hodně rychlej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

No, ja jsem hraval jednu dobu GT1 a muzu rict, ze tahle hra mi prijde jako opravdovy simulator. Ostatni hry ktere jsem hral na PC (jako NFS ne Colin) jsou pouze arkady. Co je to sakra za hru, kde mlatite s autem o vsechno mozne a ono jede dal??? V GT1 staci pouze jednou skrtnout a skoncil jsi. Nema vubec cenu jet dal. Hlavne treba v Colinovi se auto chova nejak divne. Nemel jsem bohuzel moznost jezdit to s volantem a pedalama. Dalsi vec mi strasne stvala, pokud se prepnu do modu, ze vidim pred sebe z vlastniho pohedu ridice, neni mozne s autem vybirat nektere zatacky prtoze nelze odhadnout, kde vuz konci a vetsinou jsem vzdy o neco zavadil. GT je v tomto o dost lepsi. Proste simulace realnych podminek = jednoznacne nejlepsi GT! Tot muj nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...