Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vysledky voleb 2011 do Vedení Peugeot Clubu


Pe.Tr

Recommended Posts

A DOST !!!

Scratchi tve naražky za posledni dobu překročily hranice snesitelnosti !!!

Od koho jsi to slyšeL!!! to mi tady veřejně napiš, tuto informaci o nezveřejnění výsledků mi dal Kurt odpoledne před večerním zveřejněním . Pro mě za mě to klidně zveřejníme , ano je to napsane ve stanovách na to jsem zapomněl maš pravdu Pato , zveřejnime to až se Kurt vrati z dovolene a bude na normalnim netu .

Rypat rypat a rypat ale kroky podnetne žadne , běžte fakt do prd....!!!!

Kecy ke kokorinu , kecy k šebetovu (prej sis už delal orientak HAHA , tojo to ti žeru) , kecy k volbam , kdyz jsem ti psal jestli budes volit , psal ze premyslis o vystoupeni z klubu . jo prosim udelej to . Ver mi že veškerou praci okolo klubu si me se svoji ženou megamaximalně znechutil .

čekám na odpověd na otazku výše!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe ste si mysleli, že vám ukážu kolik kdo má hlasů...........

z toho jsem usoudil, ze se to asi ukazovat nebude ani po ukonceni, a ono je to tak.

NJN, mozna jsem jedinej kdo se ozve, nekdo mlci a nekdo obcas zabrbla, no.

K Sebetovu jsem nemel nic, krom prispevku ze pojedem, a ze tam zatim jsme sami, a ze se tesim...... tak ja uz nevim, mam skakat do nebes?

Jestli jsi si vsiml, tak uz jsem minisrazik delal na chalupe nekolikrat a samozrejme jsem to chtel upgradovat a obohatit, aby to nebylo jen grilovani, takze svete div se, premyslel jsem a jel si projet okoli sve chalupy a vytipoval jsem par mist, kde by se dalo pri orientaku zastavit, kde je co zajimaveho. Tim ze to mam kousek do spindlu i do ceskeho raje, mam pomerne dost na vyber. Zastavoval jsem se i v kempu v Jicine a dival se tam na moznosti a ceny. Nicmene jsem nikomu nic nerikal, protoze jsem si to pripravoval jako moznost, ze nic nebude. Nechaval jsem si to jako moznost lokalniho srazu a cekal jsem, ze se treba Praha a vzdalenejsi okoli mozna prida. Take jsem napsal, ze to vnimam jako skvelou prilezitost se projet.....

Tve podrazdene reakce, kdy mi prijde, ze nikdo nesmi nic rict proti, protoze je to svate, mi vadi.

Nebylo mym umyslem to komukoli jakkoli znechutit. Ano uvazoval jsem o tom, ze vystoupim z radneho clenstvi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a) mas to v prvni vete, sam jsi ji napsal

b) nikdo te ani slovem nenapadl, ani neukazal na tebe

ja uz se ted budu bat cokoli napsat a cehokoli se zucastnit :(

[upravil dne 21/6/2011 22:26 Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve 21:45 si sypu popel na hlavu

\"ano je to napsane ve stanovách na to jsem zapomněl maš pravdu Pato , zveřejnime to až se Kurt vrati z dovolene a bude na normalnim netu .\"

co víc mám ještě udělat ???

nikdo není neomylný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

len taky navrh ak mozem... i ked budem clenom az od jula/2011...

v stanovach by mohol byt pridany taky detail ci suhlasi clen so zverejnenim svojho hlasu.

ak nesuhlasi tak bude uvedene len ze hlasoval s poznamkou ze nesuhlasil so zverejnenim...

(cize nebude vidiet komu dal svoj hlas, bude len vidiet ze hlasoval)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci myslím, že toho máme všichni v poslední době asi nějak moc, nebo je nějaká zvýšená sluneční aktivita, všichni jsou nějaký podrážděný. Pozoruju to nejen tady, ale i v práci, je to nějaký fenomém posledního týdne. Bylo by asi nejlepší to nechat chvíli u ledu a řešit to později.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stanovy jsou stanovy ... těch se musí držet, to je jasné = a) a za b) se zastávám předsedy, protože vědět 100% věcí opravdu nelze a občas něco vypadne ... a za c) marcel00: osobně nevím, o čem mluvíš??? jako, že jsi hlasoval, ale členem nejsi?? to se dle mě prostě hlasy nezapočítají ...

Jinak až budete koukat na moje hlasování, tak to neberte hlavně nikterak zle, já to vysvětloval, proč hlasuju právě tak ... :D:D:P:P

[upravil dne 21/6/2011 22:43 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neon vobec nie, nehlasoval som...

ja som dal navrh na zmenu stanov, lebo niekomu moze vadit zverejnenie hlasu.

pocas hlasovania moze clen uviest ci suhlasi alebo nesuhlasi so zverejnenim hlasu.

myslim ze je to dobry navrh aj ked zatial niesom ofiko clenom.

edit: kludne si moze niekto z clenov navrh prevziat a uviest ho ako svoj, lebo ja navrh do plena dat zatial nemozem...

[upravil dne 21/6/11 22:47 Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratch: Proč máš tendenci do všeho rýpat a vše spochybňovat? Jak si dokázal z vlákna kde Pe.tr informoval o počtech hlasujících usoudit, že se výsledky nezveřejní?!

Marcel00: Nemyslím si, že by to bylo vhodné. Právě tím, že je možné vidět kdo jak hlasoval si každý může zkontrolovat jestli jeho hlas byl správně započítán a volby jsou tím zcela transparentní...

Myslím, že zveřejnění výsledků nebude takovým problémem, nedělejme kolem toho takové drama prosím, hold se občas na něco zapomene, nikdo není neomylný :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marcel00: myslím, že mám stejné vysvětlení, jako Schreek ... -> souhlasím s ním...

1) transparentnost 2) nikdo by se neměl schovávat za to, co si myslí - v tomto případě tedy za to, komu dá svou důvěru

ale klidně se to může nadhodit, až se budou příště měnit stanovy, ale osobně bych se za tuto změnu nepřimlouval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schreek:

nevim, proste mi to tak pripadalo

ja nic nezpochybnil, ani slovem jsem se o zpochybneni cehokoli nezminil, ani jsem do nikoho nerejpnul.

tak to vidite vy

pokud ano, tak s tim uz nic nenadelam. Priste radsi budu mlcet, abych nedopadl jako Stifler.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...