Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vysledky voleb 2011 do Vedení Peugeot Clubu


Pe.Tr

Recommended Posts

Koukám, že fakt je zbytečné se tu o něčem bavit, škoda že někdo řekne svůj názor. Je to předci jen názor a zaplať bůh že se názory liší. Ale zde mám pocit, že když někdo má nějaký tak je to špatné. Vvittyho rozbor beru a s jistou výhradou s tím souhlasím. To ostatní jsou nesmyslné kecy.

Za chvíli to bude jako hláška z jednoho krásného filmu: Je tomu už dva roky co jsem se zvilil vaším šéfem a musím říct, že jste zvolili dobře. To není nic proti Pe.trovi, tomu bych dal hlas hned, to je jen sranda aby to každý pochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MotoMoto : Musí to být blbý kecy, když je to ironie ;) Nadáváš na to, že nemůžeš mít vlastní názor, ale nikdo ti nenapsal, že ho mít nemůžeš. Tak např. ten tvůj nápad s jiným způsobem volení. Proč si k tomu nesedneš a nedáš tomu hlavu, patu a nepředneseš to jako zlepšovací návrh? Když to bude dobrý, tak se to třeba chytí :myslim Jenže ty uděláš přesně to samé, co tu kritizuješ. Někdo napíše něco proti a už se čertíš. Alespoň vidíš, jaký to je, když něco děláš a ostatní říkají, že to je blbost a že by se to mělo dělat jinak ...

Já jenom pořád nechápu, s čím mají lidi problém. Jestli to berou, jako že si z toho Petr udělal \"rodinný\" byznys, jako že se do vedení dostali \"kamarádíčkové\" a teď si to povedou podle sebe a nikdo jim do toho nebude kecat, nebo fakt nevím:nevim :(

[upravil dne 23.6.11 20:50 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přémo promiň

MJSytic, kdyby jsi si to přečetl co jsem napsal, tak jsem jen říkal proč jsme jí nevolil a nekandidoval a reagoval jsem na svého protiřečícího, tedy normálně protiřečícího(Vvitty), tak že jsem mu dal z větší části za pravdu, ale ty kecáš fakt jen bláboly a stále jen někoho napadáš.

Toť vše co zde budu k tomu říkat. Možná že jediný problém je v tom, že ve vedení jsou takový jako ty. Ale mohu si za to sám, že jsem nevolil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MotoMoto

Pokud se cítíš napaden, nebo kdokoliv jiný se cítí mnou napaden, tak se omlouvám. Chtěl jsem jen diskutovat a přijít na to, kde je problém:myslim

Jinak s tou poslední větou s tebou souhlasím a jen doplním, že jsem na to upozorňoval už před volbami, když se začali oběvovat první kritiky kandidátů. Je potřeba to brát tak, že nic lepšího se nepřihlásilo. Nejpozději za 2roky se to bude opakovat a bude záležet na každém řádném členovi, jak se k tomu postaví ...

[upravil dne 23.6.11 21:27 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže konečné výsledky najdete v příloze - rozpor mezi těmito výsledky a výsledky zveřejněnými Pe.Trem v prvním příspěvku tohoto vlákna je dán nezapočítanými e-maily ze SPAM koše \"volební\" adresy (nepřeposlaly se na adresy jednotlivých členů volební komise).

volby_2011.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bigbadjohn : Protože narozdíl od většiny z vás já na to nemám čas, dělám každý den včetně víkendů od rána do večera a když jsem doma tak dělám zase na shopu .... Málokdy mám volno, takže bych nemohl dělat jakoukoli funkci co znamené něco zařizovat, většinou nejsem schopný si dopředu domluvit ani schůzku na kafe ....:roker

Tyvole, sorry, ale už na tebe musím zareagovat... Tvoje příspěvky a názory mě dost často neseděj, ale zamysli se nad tím, co jsi zde napsal!!! Vypadáš jak arogantní jedinec, kterej jedinej na světě pracuje! To si myslíš, že ostatní mají jenom volníčko na to, aby makali na klubu?? Ne, dělaj to ve svém osobním volnu - např. předseda má práci PO - PÁ a do toho rodinu (čti ženu a dvě děti), a další aktivity a o ostatních nemluvě - to jen o tom, kdo pro klub dělá nejvíc ...

Takže prosím nech si svoje juniorský kecy \"NAROZDÍL OD VÁS\" ... a btw. často tu mluvíš o tom, jak máš málo času a jak je prodávání autodílů složitej a hodně času zabírající byznys atd.... ale rád bych Ti řekl, že to je vše jenom tvoje volba a nikdo tě nenutil. A stejně tak tě nikdo ani nenutí, abys kandidoval do vedení, ale když nemáš ani zbla času achuti podílet se jakkoliv na vývoji klubu, tak pouze NEKIBICUJ - to si může dovolit někdo, kdo pro klub něco málo udělal, ale ty, který narozdíl od celého zbytku fóra pracuje rozhodně NE!!!

ps.: až trošku duševně vyspěješ, tak si toto vlákno znovu přečti a pak si s ostudou nafackuj

HOWGH a všem se omlouvám za OFFTOPIC, ale pan \"nečas\" už mi často točil a těď už jsem to nedal .... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Béďo - kdyby tetka měla koule, tak by to byl moc zvláštní strejda. Tož teda tak ....

Pavlík říká, že hlasoval přesně jak jsem mu radil

[upravil dne 28/6/2011 17:52 Medvěd]

Méďo, ale já o ničem nevím!!! :aut:P:aut (Jirka P.)

[upravil dne 1/7/11 21:31 Pinďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...