Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podsvícené dveře


Pietro

Recommended Posts

  • O 4 roky později...
Původně zaslal: Pietro

Zdarec, nemáte někdo zkušenost s osvětlením na spodní straně dveří, tak aby bylo vidět kam člověk ve tmě stoupne? Občas by se mi to před barákem docela hodilo. ;)

Taky se to snažím nějak vyřešit, ale zatím jsem nenašel vhodné světlo, které bych dal na dno kapsy na dveřích. Asi budu muset použít jednotlivé bílé diody

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: Pietro

Zdarec, nemáte někdo zkušenost s osvětlením na spodní straně dveří, tak aby bylo vidět kam člověk ve tmě stoupne? Občas by se mi to před barákem docela hodilo. ;)

a už to mám na mojej 306-ke :super

sorry za kvalitu fotto Nokia 6151 1,3 mpix foťá a nočný režim

no a tie puklice tiež niesu ktoviečo ale čo by som chcel za 10,9 sk v Tescu :D:D

[upravil dne 17/12/07 miukoslav306]

post-0-14109597385453_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak takhle jsem to nemyslel udělat - jen něco jako stropní svítidlo, aby to osvětlilo prostor, kam vystupuji a při zavření dveří zhaslo. Nejsem zastáncem osvětleného auta jako vánoční stromeček. Údajně se to na požádání montovalo, ale musí být jiné madlo. Domníval jsem se, že někdo z Vás to má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jirkafous

No tak takhle jsem to nemyslel udělat - jen něco jako stropní svítidlo, aby to osvětlilo prostor, kam vystupuji a při zavření dveří zhaslo. Nejsem zastáncem osvětleného auta jako vánoční stromeček. Údajně se to na požádání montovalo, ale musí být jiné madlo. Domníval jsem se, že někdo z Vás to má.

to akože možno malo byť ako tutning a ak si chcel ozaj len osvetlenie bielym svetlom tak to v sekcií tuning nemalo čo robyť

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...