Pietro

Podsvícené dveře

31 posts in this topic

Zdarec, nemáte někdo zkušenost s osvětlením na spodní straně dveří, tak aby bylo vidět kam člověk ve tmě stoupne? Občas by se mi to před barákem docela hodilo. ;)

;) No tomson to podsvícení je bomba to mě to tolik nesvítí pod autem mám tam červené světlo ale tohle je tedy bomba .. Kde si ty neonky sehnal ?? :cool:

Zavolje na číslo 604910962 a odvolej se na Ondřejíka Pavel Farda Tunning SHOP mám to od něj červené,oranžové a bíle jsou o dost levnější modré a zelené jsou drahší mě to stalo 4320kč jsou toho 3m celkem.

Původně zaslal: miukoslav306

kde su nejake fotky

No vzhledem k tomu, že je tohle téma 5 let staré tak fotky jsou už asi v propadlišti dějin.... :D

Původně zaslal: Pietro

Zdarec, nemáte někdo zkušenost s osvětlením na spodní straně dveří, tak aby bylo vidět kam člověk ve tmě stoupne? Občas by se mi to před barákem docela hodilo. ;)

Taky se to snažím nějak vyřešit, ale zatím jsem nenašel vhodné světlo, které bych dal na dno kapsy na dveřích. Asi budu muset použít jednotlivé bílé diody

No vzhledem k tomu, že je tohle téma 5 let staré tak fotky jsou už asi v propadlišti dějin.... :D

však práve preto som to vytiahol na svetlo sveta či niesu nejaké fotky ako to vyzerá a tak

:papa

Původně zaslal: Pietro

a už to mám na mojej 306-ke :super

sorry za kvalitu fotto Nokia 6151 1,3 mpix foťá a nočný režim

no a tie puklice tiež niesu ktoviečo ale čo by som chcel za 10,9 sk v Tescu :D:D

[upravil dne 17/12/07 miukoslav306]

post-0-14109597385453_thumb.jpg

No tak takhle jsem to nemyslel udělat - jen něco jako stropní svítidlo, aby to osvětlilo prostor, kam vystupuji a při zavření dveří zhaslo. Nejsem zastáncem osvětleného auta jako vánoční stromeček. Údajně se to na požádání montovalo, ale musí být jiné madlo. Domníval jsem se, že někdo z Vás to má.

Sarkomi : pokud to osvětluje prostor mezi dveřmi a prahem, tak to bude ono, já to neviděl, jen jsem to někde četl. Musím se někde podívat po bílých bočních směrovkách a ty tam dát. Díky.

Původně zaslal: jirkafous

No tak takhle jsem to nemyslel udělat - jen něco jako stropní svítidlo, aby to osvětlilo prostor, kam vystupuji a při zavření dveří zhaslo. Nejsem zastáncem osvětleného auta jako vánoční stromeček. Údajně se to na požádání montovalo, ale musí být jiné madlo. Domníval jsem se, že někdo z Vás to má.

to akože možno malo byť ako tutning a ak si chcel ozaj len osvetlenie bielym svetlom tak to v sekcií tuning nemalo čo robyť

:papa