Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

34. sraz Peugeot Clubu Šebetov 26.-28.8.2011 - obecná diskuze


Pe.Tr

Recommended Posts

Tak děkuju Pe.Trovi za info kdy se sraz koná :aut:super

Vzhledem k tomu, že se naše rodinka rozroste tento týden o dalšího člena byl Šeb prozatím přesunut do ústranní...:P

...což samozřejmě neznamená, že se na něj letos netěšíme či že by byl jakkoli \"odfláknutý\" :roker

Tímto děkuji Trundíkovi a Pe.Trovi :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uvidíme jakej dostanu termín na štátnice ... Predbezne to mám od 14 do 26.08.2011, takže pokud to dostanu pred tymhle termínem, tak na 95 percent dojedu :D Ale to tam budem musiet vecer poriadne osláviť :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já taky asi dojedu abych vás konečně poznal protože v Kokoříně jsem si dělal poznámky kdo je kdo a nakonec sem se nacpal jak pašeráckej pytel a pamatuju si dva lidi :D a ještě jsem prospal dopolední akci na letišti na kterou sem se těšil takže tahle teda ne:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o km to není , je to otom kdo chce a kdo ne, ale nema smysl se o tom bavit jednak je to tema každěho srazu a jednak je to každého věc. jen mě to vždy pobaví.

ja jedu urcite i kdyby to bylo treba na Slovensku .. Kokorin jsem mel ukrutne blizoucko tak to holt ted bude trosku dal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurvajz : jestli si tohle přečteš vzal bys mi pls pls na Šebetov ty Primátory 8+0 jak jsme se o nich (bohužel z mé strany s křížkem po funuse) bavili na Kokoříně ? :) Možná Ti to ještě připomenu pak přes SZ :) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POZOR ZMĚNA TERMÍNU.

Vzhledem k tomu že v původním plánovaném termínu se v Sebetove konají závody do vrchu, byli jsme nuceni posunout termín.

Nový termín 26.- 28. srpen 2011

Pokud jsme vám způsobili komplikace, tak se omlouváme.

[upravil dne 16/6/2011 15:24 Trundik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...