Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování + fotky + videa


Recommended Posts

Tak jsem to nějak probrala, pár fotek z kempu a letiště a několik videí ze sprintů. Videí je víc fotky co tam sou tak sou všechny,víc jich nemám. Kdo by chtěl :) dejte vědět vyhodim to v nějakym balíku někam ke stažení.

http://zlatuska.net/2011/peugeot-sraz-kokorinsky-dul.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Goldinka: Hoď to někam na úložiště, rád si to stáhnu :) Z tvého pohledu je sprint T16 a STI fakt parádní. :D:super

Fotky i všechny videa jsou ke stažení zde

Heslo k zipu: kokorin

Heslo je bez háčků a čárek apod. Má to cca 310MB, a fotky sou tam v origo velikosti nezmenšený, videa všechny.

Popisky fotek a videí jsou buď u koho sem věděla kdo to jede a nebo takový obecný :)))

kdyby se odkaz ztratil v propadlišti diskuze, je to kdyžtak u mě na webu.

Edit: tak první reklamace na názvy videjí :D žlutý coupe 406 jelo proti 307 a ne proti \"asi 5008\" :D tady se prostě projevuje moje neznalost :((( :D

[upravil dne 29/5/11 20:10 Goldinka]

[upravil dne 29/5/11 20:38 Goldinka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

na tento svůj první sraz jsem se moc těšil a byl plný zvědavosti. Chci proto všem organizátorům moc poděkovat za fakt krásně strávený víkend!!:potlesk:super

Všem členům, které jsem měl tu čest poznazt osobně díky za vstřícný a přátelský pokec a vůbec celou srazovou atmosféru. Jednoduše bezvadná parta!

Medvědovi chci zvlášť poděkovat za jeho a Pavlíkovu milou společnost. Naše Elí nemluví o ničem jiném, než o hře a blbinách co prováděli.

I přes tu malou nepřízeň počasí v pátek jsme si to moc moc užili a už se hrozně těšíme až zase na nějeký sraz pojedeme.:papa

PS: biFFe, prohlídnu naše videa a kdyžtak to sem dám, myslím že jsme to točili.

Lví-čku, díky za pokec, doufám, že jsi tu Prahu dobře projel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem, kteří tenhle sraz připravovali a samo všem ostatním přátelům lva, kteří se ho zúčastnili :super Byl jsem jen v sobotu a i když jsem nakonec dorazil sám, tak musím všechno hodnotit pozitivně. Můžu řídit 508 (GT respekt), můžu řídit RCZ a dokonce jsem rozštípnul i tu záhadu s P407(Radku moc díky, že jsem jí mohl otestovat - snad jsi moc nenadaval, když jsi to nastavoval vše z5 ;) )

Bylo to fakt moc pěkný:super

[upravil dne 29.5.11 21:48 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Díky organizátorům i vám všem příznivcům aut se znakem lva. Bylo to jako už po několikáté zase příjemné setkání, nám se moc líbila lokalita kde se sraz konal. Spanilka s orienťákem byly pohodové projížďky krásnou přírodou, moooooc jsme si to všichni užili. Ještě jednou díky!!! :papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo fajn ;)

Moje zvláštní poděkování patří Scratch family, která mě od středy luxusně hostila, a Vendulce s Vvittym za páteční rozprávku :)

Biffe, mám fotky i videa, ale dej mi tak dva dny, přijel jsem před hodinou ;)

Edit: čárka, nepišme jako prasátka :)

[upravil dne 30/5/2011 00:36 Pata]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...