Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Balici seznam


Recommended Posts

Tak taky přivezu nějaké polínko na oheň. No a koukám, že pláštěnka a suché ponožky se bude hodit.

Tak jsem si chtěl v klidu udělat seznam a pomalu začít balit a zjistil jsem, že jedna segra má mojí krosnu a druhá tašku. No budu to muset nějak vymyslet.

Kufr po dědečkovi fakt tahat nebudu. :D

[upravil dne 25/5/11 23:17 Lví-ček]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli je psaný, ale doporučoval bych repelent - před třemi týdny jsem byl také po ČR ve stanu a měl jsem 3 klíštata :/

já sem nebyla ani pod stanem, při návštěvě pivních slavností (já = řidič, tudíž si to doopravdy vše pamatuju :)) a měla sem poštípaný nohy od komárů a to sem měla dlouhý kalhoty... Takže nejen kvůli těm klíšťatům...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já to budu mejt a vysávat až zítra po práci. Polínka nějaký vezmu taky, nějaký buřty, chleba, nůž, kartáček, ten nejdůležitější papír a spacák. To by mohlo stačit. Jo a ještě ty ponožky. Díky všem za seznam, je to taky můj první pežoťácký sraz. Jo a ještě vezmu svýho citróna (co jinýho na pežoťácký sraz, že?) abych nemusel jít pěšky. Tak zítra čauky dauky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...