Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Balici seznam


Recommended Posts

Zdar, jelikoz jsem hlava derava a jeste ke vsemu je to muj prvni sraz, tak budu rad, kdyz sem hodite nejaky svuj seznam veci, co si na sraz berete...

treba me necim inspirujete..

Diky :D

P.S. ja si beru komplet gril a prislusenstvi a spacak a maso na gril.. a nic vic nevim :D....

Takze piste piste...

Btw. vsichni budete mit maskarni prevlek? Ja moc na maskarni nejsem, tak asi dorazim bez prevleku... :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rucnik, mydlo, manzelku, motorku, gril, maso, mozna psa, nejaky tricko, kratasy, plavky, kartacek na zuby, ponozky, trenyrky, spacak, polstar, mikinu, bundu, klobouk, sekeru, drevo, chleba, hermouse

a kurna, tohle se mi vsechno na masinu nevejde, takze berem i Pezota :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to chapu no ale na ty dva dny srazu Ti nezbude nez vypnout :) .. ja mam v mobilu i navigaci takze sebou beru zcela jiste, mam ale to stesti, ze me nikdo pracovnima sragorama otravovat nebude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mobil beru, to je jasný, ale žádné moderní věci do něj netahám, hlavně ne e-mail, to bych se zbláznil :D Pracovní věci jsem na tento víkend vyřešil, takže mě otravovat snad nikdo nebude ... stejně až přijedu v neděli domů, zkouknu GP Monaka a pak práce až do večera :grr Super vyhlídky na nedělní odpoledne :( ... ostatně tak jako každý druhý víkend ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V mobilu mám taky navigaci, takže taky beru sebou - nabíječku mám v držáku, takže to neřeším ;) A když už budu mít sebou mobil, tak budu na srazu příspívat do tohoto vlákna :D

Jasne uz te vidim ..... \"tak se vam hlasim ze srazu vy co jste nejeli litujte uz sem pekne naplech .. \" :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...