Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Společný odjezd Praha a okoli (pátek)


Recommended Posts

Chci se zeptat má někdo v plánu odjiždět na sraz v pátek odpoledne po prácí.. jestli se udělá alespoň malá kolona na sraz a nebo každej sám.

EDIT:

Sraz: 17-18hod parkoviště u MAKRA na Černým mostě

Odjezd : cca 18hod klidně i dřív pokud se slezeme

[upravil dne 25/5/2011 21:38 John]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky, klidně se přidám, ale, zatim nevim, jestli vůbec pojedu Pežotem :D, je v servisu, a, nevim, kdy bude hotovej. Doufám, že nebudu muset jet Fáčkem, páč to spaní v autě, nevim, nevim :D:roker

Aspoň bych nebyl jedinej s Fanoušem :D

To MilanF1: Myslím, že v nejhorším pojedeme dva normálním stylem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na sec se jelo kole 130 - 150, vic ne. To teprve cesta do Lednice v kolone s coupe :D.

Ja jsem pro, pokud berete motorky, ale pojdme realne mluvit v kolik, at se dohodne nejaky cas. Ja predpokladam, ze budu mit cas od 15. Hodin, a je mi to jedno. Jen me nesmite sejmout....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno já předběžně počítám s tím že pojedu okolo té půl 6 z Prahy spolu s Milanem + jeho přítelkyní ... mě to osobně docela vyhovuje aspoň si nebudu muset brát volno z práce (tak jako poslední dva pátky minimálně půlden ..) :) Kdo by se chtěl přidat (ale tím nechci tady organizovat nějakou protestní \"B\" skupinu :P ) sraz 17:30 na parkovišti u Hornbachu Černý Most v rohu dál od obchodu a blíž k Chlumecké (jsou tam u toho nějaký ty zahradní budky či co .. snad víte .. koho se to případně týká ..)

[upravil dne 22/5/11 21:06 Stibto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, jelo se 130-150, což není pro mě obvyklá cestovní rychlost, ale dálnice byla OK. Horší to bylo na výjezdu z obce, protože já před značkou prostě nepřidám a přede mnou kilometrová díra :D

Musíme jet až tak pozdě, protože přítelkyně se z práce dříve utrhnout opravdu nemůže. Já ji v práci neberu a hned se jede ... nejlépe, kdyby se tam sešli lidi s autama do 66 kW výkonu :D Opravdu nestojím o jízdu nad rychlostní limity, nerad bych, aby mi přišla fotka :D

[upravil dne 22/5/11 21:13 MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, udrzejte zde prosim aktualni informace...

Pokud plati ten Hornbach v 17:30, tak se tam mozna objevim... musim jeste v patek domu (Pardubice), nabalim kravoviny na sraz a vyrazim ku Praglu a uvidim, budto bude moc brzo a pojedu sam, nebo to bude akorat a prijedu k Hornbachu a nebo pozde a pojedu sam :D....

Jinak mam cca 95kW :D.... ale jsem posera, takze jezdim obce max 60 tachometrovych a mimo max 100 tachometrovych, takze si asi budeme rozumet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja na motce pri 130 tocim 6000.... :D

jen jsem napsal, jak se jelo, skoro dle limitu.....

MilanF1 a taky mas pred obci vybrzdenou 50?

Jinak bud pojedeme s Johnem, nebo dorazime na pul sestou na cernak....

Doporucuju si aspon pres SZ vymenit telefony, kdyby se na nekoho melo cekat, nebo by bloudil, ze zkusenosti vime sve...

a drzte se tematu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, udrzejte zde prosim aktualni informace...

Pokud plati ten Hornbach v 17:30, tak se tam mozna objevim... musim jeste v patek domu (Pardubice), nabalim kravoviny na sraz a vyrazim ku Praglu a uvidim, budto bude moc brzo a pojedu sam, nebo to bude akorat a prijedu k Hornbachu a nebo pozde a pojedu sam :D....

No pockej zas nam z toho nedelej holubnik ... tak bud se domluvime a budem tam a nebo se nedomluvime a nebudem ... zas ze by se mi tam pak chtelo 20 minut tvrdnout a cekat zda se \"mozna\" objevis to ani omylem :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...