Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bigbadjohnova C8


Bigbadjohn

Recommended Posts

Jo to si právě představit umím, proto ten olej v převodovce chci vyměnit. Psal jsem tam o té doživotní náplni, protože mi tu výměnu jeden známý rozmlouval. U Felicie jsem ten olej taky nechal vyménit, bohužel až potom co mi začalo jít špatně řadit, trojka nechtěl jít ven. Po výměně se to zlepšilo. Tady zatím vše funguje jak má tak zas tolik nespěchám. A k té životnosti auta. Četl jsem někde, že to je asi 5-7 let a asi 250.000 km. Tak ty roky už to auto má a k těm kilometrům se už pomalu blížím.

[upravil dne 20/6/11 00:03 Bigbadjohn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem si konečně udělal čas a vyfotil jsem ta tónovaná okna. Ta boční okna opravdu nejsou příliš tmavá, ale i to málo pomůže k tomu, že v autě není zdaleka tak teplo ja ve Felicii. Asi tomu hodně pomáhá i to reflexivní čelní okno:

p1000935k.th.jpg

p1000934u.th.jpg

p1000936.th.jpg

[upravil dne 28/6/11 10:00 Bigbadjohn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zatím nejlepší a nejpoužívanější doplněk auta. Ta síť je prostě k nezaplacení. Je to neoriginální síť koupená za 250 Kč a upavená aby šla dát takhle na konec kufru. Zabraňuje vypadnutí volně ložených věcí z kufru a vejde se do ní neuvěřitelná spousta věcí.

post-35082-14109618951661_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Tak koukám, že jsem tu nebyl sedm měsíců. Pokusím se tedy ve stručnosti sepsat co se mi za tu dobu na autě změnilo a postupně bych to doplnil nějakými fotkami a taky komentářem. Tedy:

21.9.2011 vyměněn olej v převodovce

12.10.2011 koupeny gumové koberečky od Kirkize.

5.11.2011 vyměněny značně zrezlé originální trubky u příhřevu za neoriginální nerezové a při té příležtosti vyměněna část chladicí kapaliny

Někdy v průběhu listopadu postaven přístřešek pro auto aby nemuselo v zimě trpět v garáži a aby na něj nesypaly ty bílý s.ačky.

19.12.2011 zakoupeny řetězy v Autokelly. Byl to opravdu dobrý kup, řetězy vypadají masivně a po prvním vyzkoušení musím říci, že se osvědčily

16.1.2012 zakupeny opět gumičky do stěračů, ty předchozí byly po asi půl roce KO. Uvažuju o koupi celých lišt.

Někdy v průběhu ledna odřen černý plast na nárazníku o vlastní bránu při odvážení sněhu z přístřešku na sáňkovací hromadu dětem na zahradu. S odstupem času to je celkem komická historka, v první chvíli po odření jsem však myslel, že dostanu infarkt :mad:

6.2.2012 zakoupen kvůli těm nekřesťanským mrazům co tu byly (-28) nový akumulátor, který ovšem lepšímu startování příliš nepomohl.

15.2.2012 odstraněn FAP filtr, protože už byl opravdu ucpaný a odmítal se při mých krátkých jízdách a v těch mrazech regenerovat. Vydržel neuvěřitelných 213.000 km, ale při jeho ucpání vyšplhala spotřeba k neuvěřitelným 11 litrům/100 km

26.2.2012 zakoupeny další dvě sedačky, protože občas je prostě potřeba převézt více lidí.

Doufám, že se brzy dostanu k tomu abych se o jednotlivých událostech více rozepsal.

[upravil dne 28/2/12 23:22 od Bigbadjohn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, stěrače mám taky komplet a taky valea, Tyhle byly včetně ostřiku za rozumný peníz.

Odřený černý plast asi nemá cenu řešit, vždyť proto je tam máš ne? Já je mám v barvě a to by bylo nadávek.:D

Ju kluci, hm, tak to vypadá že taky budu potřebovat sedačku ale jenom příležitostně, tak někdy by jsem potřeboval jenom pujčit. :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výměna oleje v převodovce:

Sice jsem zatím neměl žádný problém s převodovkou a jak se rádo dost často uvádí tak v převodovce je doživotní náplň, ale i přesto jsem se rozhodl ho vyměnit. Životnost auta se totiž často uvádí sedm let a nebo 250.000 km. No a sedmileté jsem to auto kupoval a naběháno to mělo 200.172 km. Po zkušenost z Felicie, kdy zhruba při nalítaných 170.000 km přestalo jít řadit z trojky neutrál a pomohla až dvojí výměna oleje v převodovce jsem nechtěl čekat až nějaký problém nastane. Když jsem viděl co z převodovky vyteklo tak si myslím, že jsem se rozhodl velice dobře. Olej byl znatelně tmavší než ten nový a hlavně se v něm leskly kousíčky kovu jako v metalické barvě. Doufám tedy, že jsem za 300 korun prodloužil život převodovky na tolik, že přežije zbytek auta. Litr oleje mě přišel totiž na 100,- Kč a výměna u známého v dílně taky na stovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Olej v prevodovke som menil aj ja napriek tomu,ze sa to nikomu nechcelo robit a potvrdzujem,ze aj moj olej mal zeleno-hnedu farbu,novy cervenu.Stierace som tiez menil,no podstatne lacnejsie ako 40€ z www.olejposta.sk.Predne SWF a zadny Valeo.

[upravil dne 14/3/12 13:33 od xpetrix]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně měl můj mechanik čas aby se mi trochu blíže podíval na auto. Tak jsem ho k němu 15.6. večer dal aby na tom druhý den ráno mohl začít pracovat. Chtěl jsem udělat rozvody, lanovody ruční brzdy, vyměnit olej v motoru a vyměnit drážkovaný řemen honící příslušenství. Předběžný termín ukončení opravy byl v pátek večer, o ceně jsme se nebavili. I přes komplikace byla oprava v pátek ve 20:15 hotova. Vyzvednutí auta jsme nechali na sobotu dopoledne. Auto jsem vyzvedl a vše funguje jak má. Jsem naprosto spokojen. Je to člověk, který neslíbí co nemůže dodržet a tak když něco slíbí, tak to opravdu dodrží. No a co tedy měnil, jak to šlo a kolik to stálo:

Rozvody - 1750,- Kč

Lanovody ruční brzdy - 550,- Kč

Vodní pumpa - 1050,- Kč

Drážkovaný řemen - 300,- Kč

Olej a filtr - 850,- Kč

Práce - 1500- Kč No když mi to řekl, tak jsem málem spadl na zadek. Za výměnu výše uvedeného 1500 ??!! Nakonec jsem mu vnutil za práci 2500.

Celková suma 7000,- Kč

Rozvody měnil bez vyndání motoru z auta, takže to fakt jde. Nastavoval to podle zrcátka, protože jinak tam nebylo vidět, sedřel si u toho ruce, ale je to hotový.

Vodní pumpa už trochu sákla tak ji vyměnil taky.

Lanovody vyměnil, protože byly prodřený ty teflony na lankách a lanka už byly zrezlý. Když mi řekl kolik ty lanovody stojí tak jsem neváhal ani chvíli. Než se s tím trápit s prolitím olejem a čekat kdy to zase bude zlobit, to raději dát nový.

Rozebral třmeny, vyčistil a namazal a zas to chodí krásně lehce.

No a nakonec výměna oleje a filtru a mám zase do příštího roku pokoj. Teda doufám. No vlastně asi ne, protože ještě bych chtěl vyměnit olej v převodovce (vím, je tam doživotní náplň, ale stejně to chci) a ještě stabilizátor zadní nápravy. Tyhle dvě věci nespěchají, tak to nechám až bude mít volněji, protože když jsem si pro auto přijel už tam měl golfa na klempířinu, taky dělá známému generálku VW BUS (motor i kastli) ....

[upravil dne 18/6/11 22:44 Bigbadjohn]

No mal by si vidiet pristup k rozvodom na mojom V6 :blicismajlik Tiez ho chcel kazdy vyberat kvoli rozvodom,no nedovolil som a nasiel som jedneho \"gynekologa\",ktory to spravil na mieste.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si konečně udělal čas a vyfotil jsem ta tónovaná okna. Ta boční okna opravdu nejsou příliš tmavá, ale i to málo pomůže k tomu, že v autě není zdaleka tak teplo ja ve Felicii. Asi tomu hodně pomáhá i to reflexivní čelní okno:

p1000935k.th.jpg

p1000934u.th.jpg

p1000936.th.jpg

[upravil dne 28/6/11 10:00 Bigbadjohn]

Ja mam zadne okna modre,vyzera to ako jemna folia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No abych se přznal, tak jsem se tam zatím nikdy nepokusil zajet. Bylo by to opravdu hodně na těsno, vrata totiž nejsou proti té příjezdové cestě, ale jsou trochu posunuta směrem k baráku, protože jsem musel zajistit odstup od plotu inimálně 70 cm. Navíc ta proti požární zeď tam taky honě překáží. Už to před barákem vypadá jinak, postavil jsem před zimou takový jednoduchý přístřešek před vhodem do domu abych se dostal domu \"suchou nohou\" a aby na suto nesněžilo, neomrazalo a tak podobně. Nvíc i spousta lidí říkala, že garáž je pro auto smrt, protože tam roztaje ten sníh se solí, pak se to zpětn do auta vypařuje, auto v tom stojí a rezaví to. A tak jsem si řekl, proč složitě zajíždět do garáže, když to můžu nechat stát přímo před vchodem :)

Edit:

Teď jsem koukal na ty fotky, ona ta protipožární zeď není na těch fotkách skoro vidět, někdy to vyfotím líp. Vrata josu skoro na kraji garáže a kolmo dopředu vychází ta protipožární zeď, je 30 cm široká a 240 cm dlouhá. No hrůza :(

[upravil dne 17/3/12 13:32 od Bigbadjohn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Tak mám po včerejšku nový zážitek. Jel jsem zase po delší době Citroenem Saxo a dokonce jsem v něm vezl v sedačkách 3 děti (8, 8 a 3 roky). Je to třídveřák, takže už jen tam ty sedačky dostat byla docela zábava a pak tam ještě napasovat ty děti .... Jelo se jen po městě, takže to šlo, dozadu se samozřejmě ty sedačky nevešly, takže dcera musela sedět vepředu vedle mě. Zážitek to byl pro všechny myslím docela zajímavý. Dcera mi povídala, že jedu nějak moc rychle, ale jel jsem stejně jako s parníkem, jen to vnímání rychlosti v tom autě je zcela jiné. Nikam jsem z toho neviděl, všechny auta kolem mě byly najednou ohromný a já si připadal docela ztracený v ty městský džungli. No a znovu jsem se utvrdil v mém přesvědčení nechat si to auto dokud bude v dobré kondici a pak ho vyměním za něco podobně velkého. Je sice zbytečné tahat s sebou všude 5 metrů krychlových vzduchu, ale sedět vysoko a vidět daleko je prostě fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...