Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

207CC CeCek 1.6 HDi&VW Bora 1.9 TDi 81kw


MirekCC

Recommended Posts

  • O 4 měsíce později...

Příští týden by měl dohrkat pan Straki, aby načipoval, vypnul FAP + tempomat, takže plánuju menší servis. Výměna oleje, filtrů, rozhodl jsem se z důvodu přístupu ke vzducháči pro K&N filtr :D, pak jsem koupil Bishop´s 696-D na vyčištění vstřikovacího systému, doufám, že to za ty prachy něco vyčistí. Kuci z FG(i ostatní) Dát či nedát K&N nálepku pod zrcátko :). Mně se nezdá špatná, ale zase si říkám ať to nevypadá blbě, chlubit se s KN vložkou ve vzducháči :myslim

post-35817-14109626180399_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wojtěch: Koupil jsem z Ebay.co.uk za 1100Kč včetně poštovného a byl u mě za 4 dny:)! Nevím, jestli ty změny budou tím filtrem znatelné, protože by příští sobotu měl přijet straki a v ten den jdu za mechošem vytáhnout FAP, vyměnit olej atd., takže bych to měl znát, ale bude to vším dokupy, si myslím(Doufám :D). Teď by tam podle papíru mělo být 80kw, po přemapování 96kw, odstranění FAPu, ten KN, čištění vstřiků = 100 kw??? když to bude průchodnější:D?

Tom206: Uvidíme :)

safi1:Na kufr ne, tam plánuju clubovou nálepku, nebo na zadní okno.

FiFa_cze: na sání motoru jsem to taky přeměřoval :D. Tam si toho mladá určitě nevšimne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...