Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Drzim smutek


P205XR

Recommended Posts

Prave v tomto case me zastihla bolestna zprava a to ze na moji kare nejdou vymenit homokineticky klouby - coz nchapu. Asi je ten mechanik kreten. Prej by se museli vymenit poloosy coz vyjde asitak na 7000,- a to otecko nechce vytlacit. Zkusim to dat jeste jinam.

Jo a rekl tatovi ze to mame prodat a koupit neco novejsiho.

To by mi nevadilo ja stejne chci 306ku ale mame doma filcku se kterou jezdi brach a ten odjizdi do Australie a tata navrhnul ze se proda 205 a budu mit filcku a az se bracha vrati tak se uvidi. Jsem strasne smutnej a nevim teda co bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybys ty poloosy viděl rozebraný, pochopil bys... Peugeot má hodně debilně vymyšlený, ty poloosy.

7000 je nějak moc, se mi zdá. U ACI, Kelly atd. stojí okolo 2tis jedna, se tam mrkni. A leckde ty repasáže dělaj ještě levněji, stačí se poptat. A vyměníš si je snad sám, ne? Tak hrozný to neni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To me taky napadlo. Ale to by asi otec nerozdejchal.

Cela moje rodina ale myslim uplne komplet cela (deda, strejdove, bratranci atd) jsou skodovaci a asi chtej predelat i me ale ja se nedam a mazna budu chvili jezdit filckou ale budu furt peugeotak.

Myslite ze by bylo dobry nalepit na tu filcku samolepku clubu a dat na ni clubovy tabulky pod znacky???

Myslite ze bych ostatni skodovaky nas**l??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...