Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hodinky


Davidf

Recommended Posts

Hmmm... jde to. Já jsem prostě spíš na ručičky a digi jako doplňující, kde mohu přepínat mezi datumem v lokálu a časem UTC... Přesně to moje citi splňují. Ještě jsem pořídil takovou značku-neznačku, s podobnými funkcemi, ale ty mám tak do rachoty. Ale kvalit citi teda ani zdaleka nedosahují. Jak citlivost DCF přijímače, tak možností kalibrace ručiček, kde jsou schopný se oproti digi posunout o 2-3s. Navíc min je pevně spřažená s vteřinovkou a nedaj se dokonale zkalibrovat, což mě prudí, když takový hodinky nemaj ručičky přesně na tipy. Citi tohle bezproblému zvládaj.

Se mi líbí, jak se najdou tací, kteří jsou schopni napsat \"řízené družicí\"... hehehehe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strašný, když si uvědomíš, že podobné Čínské hodinky koupíš za desetinu ceny... jasně je to rádiem řízené... ale upřímně u digitálek je přesnost tak vysoká, že to nemá žádný význam.

Ale neber to prosím nijak zle. Chápu, že ti tento styl vyhovuje... Nicméně pokud by to mělo být něco takového tak bych šel úplně do levných a nebo na druhou stranu do druhého extrému tedy Suunto, např. Suunto vector.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm... jde to. Já jsem prostě spíš na ručičky a digi jako doplňující, kde mohu přepínat mezi datumem v lokálu a časem UTC... Přesně to moje citi splňují. Ještě jsem pořídil takovou značku-neznačku, s podobnými funkcemi, ale ty mám tak do rachoty. Ale kvalit citi teda ani zdaleka nedosahují. Jak citlivost DCF přijímače, tak možností kalibrace ručiček, kde jsou schopný se oproti digi posunout o 2-3s. Navíc min je pevně spřažená s vteřinovkou a nedaj se dokonale zkalibrovat, což mě prudí, když takový hodinky nemaj ručičky přesně na tipy. Citi tohle bezproblému zvládaj.

Se mi líbí, jak se najdou tací, kteří jsou schopni napsat \"řízené družicí\"... hehehehe...

Edisone, ty rafičky jsou nepřesnost při montáži. Jejich krok je daný velikostí zubů a mezikrok neuděláš. Musí se rozebrat, sejmout ručky a nasadit přesně na indexy. Taky mě to velmi vadí a musí to být úplně přesně. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vim... Ale do toho se mi nechce... Osobně jsem to dělal jednou a i přes zdánlivou jednoduchost operace to není až taková sranda. Se pak musej najustovat, aby o sebe nedrhly a takovýhle serepetičky... i takhle jednoduchá operace chce kapku cviku a zručnost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Už nic, Hafity příspěvek na který jsem reagoval smazal :D

Brevet 124160 samozřejmě známe. Vypadají asi nějak takto.

Mají 3 velké rafičky a jednu malou?

Se omlouvám, Bourgogne dělá divy :mrk Pak už se mi to nechtělo zadávat znova.... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neco takovyho akorat tam nemam to kolecko dole s tou malou rucickou.sou tam jen 2 zeleny a jedna ta ouzka.a sou v krabicce.ma to nejakou cenu nebo neresit?

No tak poklad to asi nebude... Potřeboval bych foto z přední a zadní strany (s otevřeným pláštěm). Pak se dá říct něco k ceně. Nicméně počítej s cenou max cca 1000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vy byste všichni chtěli najít hodinky na stovky tisíc :D:D:D

Bohužel málo kdy se narazí na opravdu unikátní kousek.... co se tak doma ještě najde je třeba Prim Diplomat, sem tam Prim Orlík... často kapesní OMega, Doxa...

Nimcéně pokud máte doma hodinky neváhjte je sem hodit (pouze ruční nátah nebo automaty). Zajímavé věci jsme schopen hned vykoupit, případně poradit co s tím.

Švýcarské, Ruské, Anglické, Čínské, Německé, Japonské (Seiko, Orient, Citizen) ... pánské (případně kapesní)... můžou být zajímavé. Klidně i nejdoucí, poškozené, nekompletní... nabídněte ! :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...