Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kontrolka na palubce


georg

Recommended Posts

Panove (a damy)

Nevite nahodou co signalizuje kontrolka v levem rohu, vpravo od teplomeru? Sviti jen pri startovani. Mam servisni knizku, jenze me znalosti anglictiny, francoustiny a holandstiny nejsou na tak dobre urovni, abych si to prelozil. P 405 1.9 GRi Break, rv. 88. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no taky jsem resil problem s jednou kontrolkou, ktera svitila at se deje co se deje.... nikdo nevedel, tak jsme na to kouknul poradne a zjistil jsme ze byl spatne zapojeny jeden dratek... Podle schematka jsem vycetl, ze to je SIGNALIZACE ZATAZENI PASTORKU STARTERU.... MOhlo by to byt to stejne i v tvojem pripade....Ta kontrolka mam za ucel to, ze kdyz by se nahodou ten pastorek kousnul na venci setrvaku, tak at neznicis starter, kdybys s tim jel.....Snad jsi to pochopil, kdyz tak na maila nebo tady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to All: diky

zjistil jsem, ze by to mohlo byt upozorneni na vysokou teplotu chladici kapaliny(110°C). V serv. knizce pisou, ze se tahle kontrolka rozsviti spolecne se "STOP", coz me se nestava. Nechapu sice, proc sviti pri startovani, ale budu doufat, ze to neznaci nejakej problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je to u budíku teploměru, tak je to kontrolka přehřátí. Při startování svítí proto, aby se vidělo, že funguje a není prasklá žárovička...

Kontrolka přehřátí, kontrolka tlaku oleje, a myslím i nabíjení se rozsvítí vždy i společně s tím "STOP".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasil bych s Voštíkem, mě to dělá také, při startování mi to svítí, ale nekdy se stane, že to svítí i při jízdě, dívál jsem se do návodu, ale bohužel jsem to nezjistil. Takže teď už vím o co jde. Ze záčátku jsem si myslel, že je to písmeno K a tak mě napadl kat. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voštík: "SIGNALIZACE ZATAZENI PASTORKU STARTERU"? To teda slyším poprvé. Kde jsi na to přišel, a jsi si tím jistý?

Totiž, když se ti náhodou kousne vysunutý pastorek, tak startér pořád poběží a bude točit motorem, dokud se ti jej nepodaří odpojit od baterky, nebo dokud neshoří...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...