Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307cc ala m3t4L_m4n


m3t4L_m4n

Recommended Posts

Tak toto sem musím hodiť :o

http://manu.okp.free.fr/PICS/307K/307K.htm

Toto som už predtým videl a až na tie otrasné šróby na kolesách :D fakt slintám.. Zišiel by sa mi naňho kontakt nech sa ho popýtam čo musel spraviť aby tam dostal brembá aj s kotúčmi :myslim

http://manu.okp.free.fr/PICS/307/307V6bis.htm

Edit: Tak som našiel kontakt priamo na tej stránke. Možno sa bude hodiť aj niekomu inému :super

manuokp@hotmail.com

[Edited on 29.8.11 08:04 by m3t4L_m4n]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže majiteľ 307čky s Brembami mi už odpísal a bol veľmi ochotný.. Podľa toho čo mi písal najprv dal Brembá zo 607čky ale potom prešiel na tie zo 406tky.. Vraj stačí kúpiť origo brzdové disky zo 406 coupe a vyrobiť adaptéry na brzdiče a všetko pasuje :) Takže ma potešil.. Asi to tu už bolo ale hodím sem spomínanú 307čku.. Má tam osadený motor V6 z 607čky :o

Trois%20quart%20avant%20gauche.jpg

Moteur.jpg

Freins%20avant.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mám za sebou úspešný repas hydrauliky strechy takže bude strecha bez problémov fachčiť ďaľších pár rôčkov :) Ešte raz veľká vďaka členovy Pheneus ,ktorý to spravil za hodinku a za veľmi dobrú cenu :papa Nemohol som si odpustiť aj fotečku keď už tam tak tie krásne autíčka stály :P

cabriofullhd.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Váha vzduchu spolu s klapkou je vyčistená a rozdiel je poriadny.. Už žiadne dusenie studeného motora.. Nové sviečky Denso Iridium sú tiež iné kafe.. Neskôr nahodím fotku tých starých a uvidíte prečo je ten rozdiel taký výrazný :o Po STK sa chystám zaslepiť EGR a snáď to nejakú tú kobylku navyše pridá a hlavne mi prestane zasierať sanie :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

ahoj som tu novy a potrebujem poradit, kupil som 307 cc r.v. 2005 facelift.S autom som moc spokojny a strasne sa mi paci. Ale jedna vec ma strasne stve. Pri zatvorenej streche v oblasti zadnych opierkach hlavy mi nieco puka. To je taky cudny zvuk. Nesmej sa ked napisem ze az taky \"mlaskavy\":D vzdy ked idem po hrboloch. Nevies co by to mohlo byt? Alebo mam ist do peugeotu? tam sa mi moc nechce ist:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...