Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

central?


georg

Recommended Posts

Nazdar peugeotaci

je tomu presne tyden co jsem koupil krasnou 405 GRi break a potreboval bych poradit ohledne centralu a alarmu. Mate nekdo zkusenosti s montazi? Docela se desim sundavat calouneni na dverich - abych nezrusil uchytky. V Teplicich maj komplet central sadu na faforita asi za 1500,- - bude to kompatibilni? Pripadne, jestli neznate dobry a levny servis tady na severu cech, kde jsou schopni to namontovat. A jeste malickost: Co si myslite o cene 70 000 kc za 405 GRi Break na zimnich gumach, alu kola + funglovky letni pneu, radio (4 repro). Jsem 3. majitel, najeto 150 000km. Na pohled vypada jako novej.. Diky za pomoc a nazory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si na svou 309 koupil universální centrál za 1000,- včetně záruky. S montáží jsem neměl problém, co se týče nějakého čalounění tak bych řekl, že uchycení bude totožné jako u 309 a tám to bylo také v pohodě, těžko odhadovat tvé dovednosti, ale pokud jsi trochu šikovný tak si to udělej sám, já jsem špíš přes hlavu než přes ruce, ale toto jsem zvládl, včetně zapojení elektriky, a alespoň se spoustu vecem při montaži přiučíš. S tím centrálem na toho favorita, to je otázka, já myslím, že tam se origoš nedělali, že to jsou také universální, takže by se upravilo jen uchcení těch tahel ve dveřích. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja toho taky nelituju! Uz mam najeto skoro 1000 a jsem velice spokojenej. Tchyne prodava novy auta (citroeny) a tvrdi, ze se ji s 405 jezdi lip a pohodlneji nez s funglovkama Citroen. Jen to nesmi rikat pred zakaznikama :) Tak nevim, jestli je ta 405 tak dobra, nebo citroni tak spatny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda. Chtel jsem nejdriv BX (1.9 GTi break, 4WD) ale byla spatna torzni tyc (vymena 40 tis kc) - a mela uplne stejny motor jako 405 1.9. Krome toho i nektery dily jsou stejny v citronech i pezotech ( hodiny, klicky u oken, packy steracu a svetel.. .) A neni to zalezitost jen starych aut. Kdyz odlepite znaky na partnerovi a berlingu (ve stejny vybave, barve) tak se neda poznat, co je co. Na dealerstvi si delaj srandu, ze partnery a berlinga delaj v jedny tovarne a o znacce auta rozhodne nejaka zenska na konci linky, ktera nalepi znak a popisky. :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo já mám 1,4, a kamarád v 306 1,6 má to samé akorát s vícebodovým střikem, slyšel jsem, že ten motor davají i do Saxa, takže i do jiných modelů vím že tam je nějaká spolupráce, moc se v těch citronových typech nevyznám, ale bx se mi moc nelíbí působí neohrabaným dojmem. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To číslo mám doma, je to na chlapa s Valašského Meziříčí, prodává to komplet s táhlama, s kabeláží, 5 motorku, s plánkem a teď za to chce kolem 1200,-, motorky jsou německé na značku si nevzpomínám a řídící jednotka je Jablotron. Napiš mi na mobil tvé číslo a já ti pošlu jeho kontakt jestli chceš. 604 261 964. No s tím čalouněním, nejdříve sundaš uchyty ty jsou na šroubech asi na torxech, pak kliky, pokud tam máš elektrické okna tak pozor na vodiče, nezapomeň je odpojit od spínače, a? nepoškodíš nechtěně konektory no a pak vnitřní těsnění u oken, až to máš vše dole, tak to čalounění drží plastické cvoky, takže mezi čalounění a dveře skus strčit prsty a zatahnout a mělo by to jít v poho, zační to tahat od dolního rohu, to se bude dělat lépe, jako jak to budeš dělat, tak tě to napadne už samo to zmákneš. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Číslo jsem obdržel, až budu doma, tak ti ho pošlu, budu se snažit ještě dnes, pokud si ho vezmeš tak myslím, že budeš spokojený, ty motorky jsou menší, než originál u 309, takže myslím, že s montáží to nebudeš mít problém. Jinak udaje o mě zjištíš víš kde haha. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne ze vim, ja to psal jen abys vedel, co si ulozit do seznamu.. Koukam, ze tady taky travis celou pracovni dobu. Ja mam nastesti v kanclu pevnou linku, kdybych to tocil pres dial-up jako driv, asi bych se z toho zblaznil. Jeste k tomu centralu - nebude problem pripojit k tomu alarm na DO?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám práce až nad hlavu, ale stíhám to budu tu přesčas a firma má antenu, takže poho. Jinak dalkač si můžeš objednat také, cenu ti napíšu mám jí doma, kamarád si to přes mě objednal centrál + dalkové, a zapojení je opět velmi jednoduché, a má to skvělý signál. S alarmem nevím, osobně bych ho nechtěl, dal jsem si do přistrojovky diodu a to musí stačit, stejně v autě nic nenechávám, a alarma za 2 litry bude pro zkušené zloděje snadným oříškem a více investovat nemá smysl. Ale na to DO si můžeš připojit blinkry, že ti to blikne jako u alarmu. Tak snad jsem ti poradil. :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...