Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hlavice řadící páky


chiara.p

Recommended Posts

Určitě není. Se starým modelemzkušenost nemám, ale určitě to bude stejný jak u novýho. Tam je hlavice naražená na čtyřhranu s vroubkama. Chce to za ní vzít silou a stáhnout. Když to nejde, doporučuju s ní zkusit otáčet. Pak povolila zatim každá. Jen bacha při tahání na zuby. KO docela bolí:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na starom modeli je to tiež tak ako píše Mef. Náhradu asi zoženieš iba na guľatú tyčku ale ak bude mať zaistenie z bočnej strany skrutkou tak bude sedieť.

... aj tak ju najpr musíš dať dolu aby si zistila priemer diery. Mám dojem že to bolo 14 alebo 16 mm.

[upravil dne 5/4/11 02:04 pastorek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravim

tak jak to dopadlo, sehnalas nějakou na starej model ? mám totiž stejnej problém potřebuju taky hlavici na starej model co má zpátečku ještě dopředu a to je problém, aby šel zvedat ten kroužek co odjišťuje zpátečku. Neporadíš cos koupila?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Mě se rozpadla ta hlavice taky - Zpátečka přes jedničku dopředu se zvedacím kroužkem... První pokus o opravu byl slepením vulkanickou gumou. Tohle vydrželo rok. Pak vteřiňák - vydržel týden. Pak mi bleskl hlavou nápad. Vzal jsem starou duši z kola, odstřihl z ní cca 5cm, hlavici sestavil a chytil vteřiňákem. Tu gumu jsem si krapítko nahřál a přes hlavici natáhl. Supr funguje víc než rok a rozhodně i bude fungovat dál.

P.S. - a nešpiní to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Nějaký pokrok v hlavicích řadící páky? Narazili jste někde na nové? Rozpadá se to, a to jen tím, jak to stojí na slunci. Potřebuji do 205, 309 i 405...

Domnívám se tedy že to bude časem problém...

V jedné 309 mám takovou gumovou, taková šedivá a guma jde i dolu na tyčku - je to původní nebo ne?

Každopádně se ptám po té náhradě - má někdo nějaký nápad?

Co třeba ty podsvětlené jak se objednávají do 406ek??? Vypadají originálně, ale svítí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie: Tak to jsem samozřejmě vážný zájemce. Objevil jsi v garáži falešnou stěnu nebo kde se to urodilo? :-)

Ty hlavice jsou problém, řešení vidím v těch podsvícených. V jednom autě někdo dal dřevěnou, není to špatné, ale rád bych to měl hodně podobné originálu.

I když u 309 těžko - tam je ta hlavice vykloněná dopředu, u 505 zase dozadu a to se nesežene...

Docela mě to s, protože mi teď jedna prdla fakt jen tím jak na to pere slunce... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U 405ky jsem toto řešil výměnou za hlavici ze 406ky..není to přesně ono co se týče povrchu, jelikož jak asi každý ví tak u 405ky je hladký povrch a u 406ky vroubkovaný, ale velikostně tam seděla, jen se musela tyč omotat páskou, neboť u 406ky je montážní díra větší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Já mám v 405 nějakou s koženým povrchem, samozřejmě monogram vůbec nesedí, má zpátečku vedle jedničky a snad i 6ku, ale je velmi pěkná a dobře se drží. Je radost ji hladit. :-)

Takovou bych klidně dal i jinam...

 

oddie: Nespěchám, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...