Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ubytování aneb kdo, kde a s kým


Recommended Posts

Maximálně dva bezesné noci :D

Ne, vážně, já z toho vědu nedělám, mně by to vadit nemělo. Když se mi nechce spát, tak neusnu a s pilou to nemá nic společného.

Pokud pojedeš víceméně na stejné otáčky, tak s usnutím nebudu mít problém, protože si mozek na ten randál zvykne a usne. ;)

Věřím, že unaven budu, ale určitě ne z popíjení procentního pití, jelikož toto se mě netýká :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám k alkoholu velice kladnej vztah takže nebudu mít problém dostatečně se upravit aby se mi dobře spalo když to bude potřeba :D Radku - tak mlátit ani cpát fusekli do repráku Ti fakt nebudem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nenazyval bych to pilou, ale primo vysokootackovym sestivalcem :D

Scratchovi si dej zatim asi na sestku :)

Scratch, ty mlč jo, tebe z chodby bylo slyšet po celym penzionu:D:D

n a kdo za to muze? Kdo me tam oziral do te foby, nez hospodskej zavrel a ja zapomnel se ubytovat? :D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neon uz ma chalupu a my nic? Vzdyt jsem to psal 6 hodin pred nim...., ze chcem zatim na 6.......... Ani nevidim, ze by to bylo vazano na zaplaceni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratch: Neboj, nějak se to vymyslí, budu Tě v nejblížší době kontaktovat s návrhem....

John: At se Mk405 přihlásí! Míst je málo a přiděluju je podle pořádí v přihlašovadle, tak at to ještě stihne... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá, že s Pavlíkem nebudeme blokovat chatku, ale budeme spát v autě. Vzhledem k tomu, že se mi nepovedlo \"ukecat\" kamarádku s dvojčaty v Pavlíkově věku, nechci celou chatu využívat sám a zkusíme využít předností velkého vozu. Děkuji za pochopení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěd: A nechceš spíš abych Vám do chatky někoho doplnil? Do chatek se hlásí většina lidí po 2-3, a tak mi nezbývá něž prostě spojovat i lidi co se v podstatě neznají (samozřejmě pokud proti tomu nic nemají). :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schreeku - děkuji za nabídku. Samozřejmě jsem tuto eventualitu zvažoval, ale popravdě by byla reálná pokud bych jel sám bez prcka, což se mi zase nechce. Pavlík je prostě větší omezení než třeba pes už jen proto, že je to malé dítě a tak třeba pozdní návrat některých spolunocležníků z hospůdky by mohl skončit jeho probuzením a následným nočním pláčem. Opačně přiznám, že netuším, co to provede, když náš \"mamánek\" bude v chatě sám bez Helči a tak může hrozit, že bude budit pokojně spící spolubydlící brekem po mamince.

Prostě jsem to poměrně dlouho zvažoval (zprava, zleva, ze zhora i ze ze spoda) a spánek v autě mi vyšel jako řešení nejpřijatelnější (a bude to i pro prcka zase nějaké ozvláštnění).

[upravil dne 25/4/2011 10:30 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HOOOj tak bych prosil for me chatku číslo 6,tedy fallko605+zdenda406 a jejich drahé polovičky,celkem 4.. K doplnění chatky kohokoliv jen ne psa prosíím. Díkes a pevné nervy při organizaci....:papa:papa:roker

nech si zajit chut :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...