Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Frozzovo bílé plusko - nová leštička :)


Frozz

Recommended Posts

NOVÁ KOLA KONEČNĚ

- vypadají super, no posuďte sami

- o dalších 50% budou hezčí, až natřu brzdiče a bubny, ošetřím pneu přípravkem a (možná) nalepím okolo kol červnou linku (?)

PNEU:

- zatím co jsem vyzkoušel, tak spokojenost

- sedí to jak přibitý (oproti 175/65 r14)

- TICHÉ (!!!) ...jel jsem 90km/h, na zimákách hrozný hluk, a teď jsem neslyšel nic, jako bych jel 50km/h...

- jsou pěkný :papa

DSCF3718.jpg

DSCF3719.jpg

DSCF3720.jpg

DSCF3721.jpg

DSCF3722.jpg

DSCF3723.jpg

DSCF3724.jpg

A takhle to bude vypadat za týden, doufám:

DSCF3722_kopie.jpg

[upravil dne 15/4/11 18:37 Frozz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak dneska další krůček směrem k dokonalému vzhledu :roker:

Rejty brousí:

fotogrtnt.jpg

Hotovo:

fotogrghg.jpg

Tak krásně jsem to natřel:

fotogrzjz.jpg

Jiné - černé boční blinkry:

fotograpa.jpg

Odlehčení:

fotogrsrs.jpg

... pak je sundaný přední držák SPZ, takže tam bude jen značka. Ještě musím koupit bílý čepičky na šrouby, ať nejsou tak vidět.

... a taky mám PC logo na zadním okně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra zajdu koupit šrouby s čepičkou na SPZ, barvu hammerite / alkyton v červené barvě na brzdiče a jednu orančovou žárovku na boční blinkr.

Měly by mi zítra i dojít černé matné fólie na boční sloupky, takže další +, ale jinak další peníze už půjdou konečně do kvalitní autokosmetiky (cca 1400Kč), protože jsem nervní když nemám ani šampon :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkně to už vypadá ;)... na ty kola dej ty červene proužky :) ( kup třeba ty co se davaji na motorky, stoji to asi 500,- )....jinak pokračuj pokračuj začina to vypaddat dobře to auto... ještě tam kup xenony:D ( taky už je mám, HID sada 8000Kelvin ) a musim řict že nadhera..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky....nenene xenony nikdy, sám hrozně nadávám, když za mnou jede nějaký týpek a hrozně mě oslňuje, vadí mi to a proto nechci být jako oni, neohleduplný k ostatním řidičům. Ale možná se bavím o něčem jiném, třeba to ani nejsou xenony ale úplně něco jiného - nevyznám se v žárovkách :roll:D

No dalš úpravy budou:

- rámeček znaku do bílé barvy

- zadní lišta do bílé barvy

- křídlo z 206

- střecha do karbonu/černé folie

- proužky na kola

To bude z exterieru zatím vše, pak přinde na řadu interier:

- bílé budíky (mám připraveno, jen najít někoho kdo umí vyměnit to pozadí)

- očalounit volant (ten gumovej mě pěkně s*re)

- manžetu řadičky novou s bílým prošiváním

- a až budou peníze, tak zatmavit okna a očalounit sedačky+sloupky+strop do koženky/kůže :roll

[upravil dne 27/4/11 22:13 Frozz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jenomže u nas ti zakon nedovluje mať na prednom a predných bočnych žiadne zatmavenie ani 0,5% zatmavenie :)

a ja to tam budem davať z praktickeho hladiska bo to je sauta v lete...tak aapsoň niečo mi to pomože len trošku :) a nevyzera to zle aj na zadných ked to bude :)

a k te bile to bude celkom fajn si myslim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Frozz :

Pekné kolesá, chválím ;) seknú k bielel farbe :) ešťe také decentné zníženie a bude to super...:papa

Ano ano, lehce to půjde dolu, teda asi jen zadek, protože je trochu nakoplý a předek (kvůli lízu) je dost nízko. Zadek půjde, až budou peníze, tak o -35mm asi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tenhle čtvrtek nebo pátek bych měl už konečně zajet na to STK, ač se mi tam vůbec nechce, mám takový divný pocit že bude zas nějaký problém, jako je to u mě zvykem... A navíc je to FORDovský STK :D:bacha

No a pak bych chtěl dodělat ty boční sloupky ať už je to kompletní. Čekám teď konečně penízky za brigády, takže za ně buďto koupím:

1. autokosmetiku (cca 1300Kč)

nebo

2. křídlo

nebo

3. koupit karbon folii a nechat polepit střechu

nebo

4. kvůli přicházejícímu létu očalounit ten volant? (To se mi zdá jako nejrozumnější, ten gumovej je hrozně rozpálený když svítí)

Takhle by vypadal (akorát místo červené bílá barva):

1000083wm.jpg

Pište svoje názory do čeho mám jít nejdřív :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...