Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Frozzovo bílé plusko - nová leštička :)


Frozz

Recommended Posts

No, já musím někam, kde je technik typu \"K\", který mi ty kola odzkouší že pasujou + zkontroluje údaje na TP. Dá razítko, a s tím pak musím na magistrát, kde mi nový rozměr kol + pneu napíšou do techničáku.

Tak proto jsem myslel že bude dobrý jít k Peugeotovi, protože toho technika mají...ještě se přesně poptám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páteční svezení, našli jsme u nás parádní \"lesní okruh\", takže tam teď budem jezdit, zkoušet a trénovat, už máme vytvořenou kompletní \"mapu\" se všema zatáčkama označenýma číslama (prostě jako v rally). Na tomhle videu jsem jel ještě opatrně, protože jsem to neznal.

http://www.youtube.com/watch?v=64WXVcmdDoQ

edit: ten němec po*ranej jel furt uprostřed, a navíc tam kde je 90km/h jel 60, a tam kde je 50 jel 30...no coment

edit2: průměrná rychlost na těch rovinkách byla asi 110-120km/h, z videa se to ale nezdá ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, dneska den na hovno, i když jedna pozitivní věc by se našla :thumbup::

1) jel jsem do pneu servisu, tak nandali pneu na kola, pak na auto, a najednou slyším \"máte k tomu vymezovací kroužky?\" a já stuhl, pže jsem věděl že je nemám. Mechanik mi ukázal, jak se kola viklají. Takže po pár minutách mého klení kola sundali a já mohl odjet na zimákách zase domu :blicismajlik:blablabla

2) další týden vymezovací kroužky už mít budu, je šance, že jsem je omylem vyhodil s krabicema a nevšiml jsem si jich, kdo ví ...

3) nové lízo, rejtyho práce, je borec :roker

Na foto NEJSEM JÁ, ale rejťák :D

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

[upravil dne 8/4/11 21:38 Frozz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže mi došly náhradní vymezovací kroužky, mršky, kvůli těmhle plastovejm ***** mi nemohli nasadit kola :grr:D

V pátek večer budou kola na autě, pak hodím fotku.

dscf3705.jpg

A také mi došlo pozadí pro budíky, jej to je nádhera :roker

dscf3711.jpg

[upravil dne 13/4/11 22:50 Frozz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nápisy, poklice a? Už jedině fakt ta začerněná značka :D

Ajaj těch rozdílů tam bylo fakt víc, ale nejde ani o poklice ani o značky :D:D (opraveno), ale o ty nálepky AUTO GROBÁR + PEUGEOT + 206+ :D

další úprava budou zřejmě sloupky -> karbon folie, jen nevím jestli karbo a nebo čistě černou. A pak hned zatím zadní lišta do bílé barvy.

[upravil dne 14/4/11 21:55 Frozz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou hudbou to vypada ze jedes na houby:super

Páteční svezení, našli jsme u nás parádní \"lesní okruh\", takže tam teď budem jezdit, zkoušet a trénovat, už máme vytvořenou kompletní \"mapu\" se všema zatáčkama označenýma číslama (prostě jako v rally). Na tomhle videu jsem jel ještě opatrně, protože jsem to neznal.

http://www.youtube.com/watch?v=64WXVcmdDoQ

edit: ten němec po*ranej jel furt uprostřed, a navíc tam kde je 90km/h jel 60, a tam kde je 50 jel 30...no coment

edit2: průměrná rychlost na těch rovinkách byla asi 110-120km/h, z videa se to ale nezdá ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

olle - heh, však si myslete co chcete, bylo otevřený okno, proto není skoro vůbec slyšet zvuk motoru, až se okruh zase otevře (teď je z nějakýho důvodu zavřený), tak udělám lepší video se spolujezdcem. A prosím video už nekomentovat, nebaví mě pořád psát to samý, dík :roll

[upravil dne 15/4/11 13:00 Frozz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...