Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Frozzovo bílé plusko - nová leštička :)


Frozz

Recommended Posts

Ahoj,

tak vám také představím svého puga:

model: 206+
motor: 1.4 55kw
rok výroby: 2010
barva: bílá


Tak poprvé jsme se setkali v srpnu 2010 v Peugeot Auto Grobár u nás v Děčíně. Pug je úplně nový, tudíž se na něj vztahuje tuším ještě rok a něco záruka a zatím na něm nemohu dělat úpravy jako vy ostatní. Ale pak určitě plánuju něco málo vylepšit..., ale o tom více dole.

Plánované úpravy:
- do 7 dnů mu koupím fungl nová kolesa SPARCO DRIFT BLACK 15\" a k tomu sportovní gumy VREDESTEIN Sportrac 3 (ty už mám)
- nabarvím bubny (na černo) a brzdiče (červená nebo bílá)
- zakoupil jsem 3M karbo-folie, s nima plánuju polepit části interieru + sloupky u dvěří
- časem karbo-folie na střechu
- zadní černá lišta do bílé barvy
- očalounění volantu do kůže - s proužkem nahoře
- od chipu jsem OPUSTIL, na doporučení lidí, že na seriovy benzin se to nevyplatí
- pořídím 206 zadní stříšku
- LÍZO z Laguny 1 -> je doma připraveno na namontování
- bílé budíky, ale nevím jestli to půjde :myslim
- sportovní sedačku (možná i pro spolujezdce - až budou peníze)
- folie na skla, ale to až na konci, je to drahé
- ......je toho dost, ale penízky nejsou :thumbdown:

Mám rád decentní ráz, žádný přehánění, celkem se mi líbí rallye styl.
Jsem trochu \"úchyl :lol: \" do mytí a do karbonových folií :D

P1010024_kopie_2.jpg
P1010021.jpg
DSCF3651.jpg
DSC_0058.jpg
INT03.jpg

Photoshop - VÁŠ NÁZOR?: (odmyslete si kapotu, ta ZŮSTANE BÍLÁ)
pug_uprava.jpg

 

Upraveno uživatelem Frozz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak daj vedieť ako ti stúpla spotreba, predĺžila sa brzdná dráha a zhoršila akcelerácia... :D:D:D

PS: Neber to ako rýpanie, len konštatujem to, čo pociťujem ja každý rok po zime, keď z 14\" plecháčov nahodím \"ťažké\" alu a široké gumy...:roker

[upravil dne 4/1/2011 19:42 Cinicman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj, zjišťoval jsem dost info o tom co se zlepší a zhorší, a spotřeba o něco málo stoupne, celkem zanedbatelné, akcelerace bude sice o něco horší, ale zase to bude o hodně lépe sedět v zatáčkách, a o 200% lépe vypadat. Mít 16\" - to už je velký rozdíl, ale 14->15 zas nějak znatelný podle mě není..

[upravil dne 1/4/11 19:45 Frozz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíme, každopádně až budou nazutý, napíšu hodnocení.

Teď jsem si ještě vzpoměl, narozdíl od zimních - ne moc kvalitních pneu - mám ty letní s novou směsí siliky, což snižuje valivý odpor, takže i malinko by se zase mohla spotřeba snížit.

[upravil dne 1/4/11 19:56 Frozz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jaks oms zistil tento tyden :) tak to či je koleso široke alebo uzke ma na akceleraciu a spotrebu nulovy vpliv :) ono tam halvnu ulohu robi hlavne vaha a priemer kola....valivi odpor sa širšim kolom zmeni o 0,0000nič :D takže ked kupiš ultra lechke kola a zachovaš rovnaky priemer celeho kola aj s pneu tak by si rozdiel ani nespoznal elbo by bol skoro nulovy

takže ak tie sparca su o niečo lahšie jak normálne elektrony čo asi budu tak nebude moc velky rozdiel :) no u teba cinicman to je už o inom :D

a inak forzz su krasne :) ticho ti ich zavidim...aj ked by som šiel do neakych ultralahkych...čo je tak v 15\" okolo 6kg možna meň :) 98kg kola ma tom406 na svojej impreze a to ma tušim 18\" primer a širku cez 8,5\" :D takže tak :D

[upravil dne 1/4/11 21:02 winco]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

winco - jasně no, ale je docela těžký najít \"ultralehký\" v týhle cenový relaci, navíc téměř nikde (!) neudávají hmotnost kol. Ale v tomto případě jsem si radši 1000Kč připlatil - za kvalitu, než abych koupil levnější kola od neznámého výrobce, který by se mi mohli třeba rozpůlit :D.

Ale co mi tak psal ten prodejce, tak mají asi 7-8kg no, prý se tyhle kola používají na rally, tudíž odlehčený, ale toto je zrovna jiný typ - na běžný silnice.

edit: no teď tak přemýšlím, mám nechat kola nazout a až pak jet k Peugeotovi a nechat je vyzkoušet, nebo je nazují až oni tam a potvrdní technikem typu \"K\"? Asi druhá možnost že ?...:roll

[upravil dne 1/4/11 22:39 Frozz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasne :).....ale inak su určite lahšie jak trebars tie to ma cinicman alebo ja čo su skôr ultra težky :D

no a nestači isť len s typovim listom priamo k policajtom aby ti prepisali techničak??? načo ešte aj do peugeotu......a ja bych si to nehal nazuť vyvažiť, a prišiel už na nich do peugeotu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...