Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Grillmasters


Recommended Posts

ja vezmu pytel briket, delam na nich nejradsi...

pro jistotu vezmu i gril, maso, kotel te sve skvele vyhlasene omacky :-D a masem me nakrmite vy :D..

A chleba by to chtelo cerstvy bochnik Horalu z Globusu, to je pak zradlo.... Pokusim se sehnat...

No a maso si samozrejme dovezu taky no :D...

sekerku muzu vzit opaskovou Fiskarsku, ale ne ze mi ji nekdo lohne, je to moje citova zalezitost :D..

Ale jeste nevim, jestli dorazim i v patek, ne az v sobotu rano... uvidime...

[upravil dne 5/5/11 15:17 h4wk3y]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pata: vem si maso dle chuti, treba rybu v alobale :D

Lvi-cek: tak si kup nejaky maso a posyp si ho nejakou smesi koreni, toho prodavaj vsude mraky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neboj, pro tebe budeme mit ty lepsi kousky, co odpadnou z grilu :D

tim jsem myslel, co vyndame z grilu, jak jsem to po sobe precetl, tak to vypadalo divne :D:mrk

[upravil dne 9/5/2011 14:22 Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz nakazal mamce, aby pripravila poradnou sklenicku me spesl grilovaci omacky...

Vezmu si asi nejaky kuratko a vepratko...

Co muzu vsem doporucit, tak je nalozeny bucek z Globusu... maj to nalozeny a zafoliovany na vanickach v chladaku a je to supr... komu nevadi trosku spicku, co v bucku je....

Ja tam pro to jezdim, kdyz nemame doma nalozeno a je to mnami mnam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

tvůj vkus je mi úplně ukraden. Kamaráde, až budeš mít 15 let řeznictví a budeš vědět, jak se vyrábí to výtečné naložené maso, z globusu, nebo z jiného super hyper marketu, že je to zelenej hnus, kterej už se nedá jinak prodat, než tak, že se obalí v chemikálii, nazvané pro hlupce tzv. grilovacím kořením, nevezměš už tohle výtečné maso nikdy do huby :roker

ale kup si co chceš, hlavně to nedávej jíst nikomu, komu se nechceš pomstít ;):aut

dobrou chuť :mad:

[upravil dne 9/5/11 20:23 minimaxa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale kdepak, když bůček na gril, tak hezky koupit čerstvej, šounout ho na tři dny jen do soli ve vodě (jako před uzením) a pak na gril, klidně i s nějakým kořením, např černé pivo, med a chili. A co teprve taková žebírka. Jenže jde o to, že všechny masa z obchodů, která už jsou připravena a prodávána jako na gril, jsou masa, která už se jinak prodat nedají.

A špekáčky já moc rád, teda když je z masa a ne jen z mouky a soji ;)

Kuci, ale klidně papkejte všechno co vám chutná ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jestli si budete chtít pochutnat, kupte kilo sekaný klasika 50/50, namíchat jako obvykle se vším co patří do sekaný (cibule, česnek, majoránka, súl, pepř, vajíčko) jen tam navíc přidat papriku, klidně pálivou, a uplácejte karbanátky a šup s nima na gril. A to je papání. a jak potom chutná pivečko panečku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne Minika poslouchejte, protoze mam hotelovku a jako brigadu jsem byl i v globusu. Maso na pulte super, ale ty sracky namatlany v koreni fakt ne, to je maso fakt pred chcipnutim :), tak bacha

mrknete se do sekce uskutecnene srazy, carodejnice u scratchu a tam naleznete fotecky, jak se griluje s Minimaxou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...