Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Grillmasters


Recommended Posts

Tak co, predpokladam, ze bude, kdyz me Scratch zval.... Tak kdo co priveze na ochutnani?

Ja asi domacky nalozene veprove a kureci... Jeste jsme meli srnci, ale to uz nezbylo :D...

A pak jsem koukal, ze k tomu jite horcici... Jako dobry, jen do te doby, dokud neochutnate moji domaci grilovaci omacku...

Pak uz ke grilovani nikdy nebudete chtit horcici... :roker

Tak kdo co?

Jinak muzu vzit nejaky brikety, podpalovac, sirky... klidne i gril, kdyby byl nedostatek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale recept prozradim az po teto akci, aby se vsichni pekne tesili :D...

Jen prozradim, ze vsude kam jsem ji dovezl na ochutnani, tak jsem rovnou byl nucen vozit i recept a u vetsiny se stala hotova sklenicka teto dobroty stalou obyvatelkou lednice pro pripad grilovani :D...

Nekomu tak chutna, ze ji pouziva jen jako pomazanku na suchy chleba a konzumuje bez jakehokoliv masa... :super

[upravil dne 22/3/11 20:00 h4wk3y]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda že se nezúčastním, protože ve stejný termín pořádáme sraz našeho mulťaklubu a jen o pár kilometrů vedle. tedy vyjímečně se grillmister minimaxa omlouvá.

a mám na vás jednu kulinářskou prosbu, nebo spíše radu. proboha nenakládejte maso do oleje a jiných nakládacích sra.ek, není nad čerstvě uříznutý steak lehce potřený kořením a hozený na řádně roztopený grill. jak mi někdo řekne, že to měl nedejbože naložený několik nocí v marinádě, tak se mi nedělá dobře.

ráno, nebo večer před koupit, těsně před úpravou naporcovat, ochutit a hned na gril :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to delaji ostatni :D, jan to jen zlehka potru olivacem :D

Miniku, pisu ti velke minus, ale abys nerekl, jak daleko od nas budes? Zacinam planovat navstevu mulťaklubu, pežóóóóóklubem :), aby chlapci od Fiatu videli poradna auta a slyseli poradne motory :)

[upravil dne 22/3/2011 20:35 Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejhorší možná věc je, koupit kousek krásnýho bejčka, nakrájet na plátky, rozmlátit paličkou do mrtva, utopit nejlíp na tejden v nějakým slaným olejovým hnusu, co z tý roztlučený hadry vytáhne tu poslední vodu co v něm zbyla a pak to usušit na skomírajícím uhlí, tfuj tajxl :roll to už pak ani jako maso nevypadám natož chutná :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim, to jak to delam mi chutna... al eproto je tu Grillmasters, kde nejspis vsichni ochutnaji vsechno a treba prekonvertuji na tento druh pripravy masa :D...

No a na Hermeliny dojedem.. dyt to je kousek :D - bude to geocachingovej ukol :D :D :D - Minik nam da udaje, kde nam zakopal par kousku a my budeme hledet... a kdo driv najde, ten driv zere :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co, predpokladam, ze bude, kdyz me Scratch zval.... Tak kdo co priveze na ochutnani?

Ja asi domacky nalozene veprove a kureci... Jeste jsme meli srnci, ale to uz nezbylo :D...

A pak jsem koukal, ze k tomu jite horcici... Jako dobry, jen do te doby, dokud neochutnate moji domaci grilovaci omacku...

Pak uz ke grilovani nikdy nebudete chtit horcici... :roker

Tak kdo co?

Jinak muzu vzit nejaky brikety, podpalovac, sirky... klidne i gril, kdyby byl nedostatek...

aby pak po mase všichni neštěkaly...haf,haf,haf....:D:D:D:papa,ale dobře naloženej bernardýn není taky špatnej,hlavně ho nechat uležet.....:o

[upravil dne 26/3/11 16:39 Charlie 1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...