Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 xnd


starman

Recommended Posts

Mám několik problémů - osvětlení páček topení-umíte to někdo rozebrat,servisu se do toho nechce. Dál-nepovedlo se mi vyndat tachometr kvůli výměně kontrolek,připadám si jako nešika.Další problém je,že si auto občas samo přidá na téměř maximum otáček a zhruba po 20 vteřinách ubere na volnoběh. /Je to po návštěvě servisu !/Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S volnoběhem jsem měl na 106 (1,4 Rally) ten samej problém.Byla to lambda sonda - má se měnit cca po 70 tis (cca 2500kč). Jinak na volnoběh má taky vliv potenciometr škrtící klapky-vychozená poloha volnoběhu (myslím cca 700kč).

Vyndat přístrojovku-tachometr je u 106 problém,tachometr má krátký lanko,je potřeba povolit u převodovky (já ho vyndal i převodem) a pak povytáhnout přístrojovku a povolit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osvětlení páček topení u 106-většinou žárovka vypadne z držáku a visí na kabelech-doporučuju přilepit.Rozebrání-vyndat plastový rámeček-je kolem přístrojovky,rádia,až k popelníku v jednom kuse.Nejhorší je šroubek vpravém rohu nahoře vedle rádia-je to zevnitř-vyndat rádio,já musel vyndat i kaslík u spolujezdce a trubku vzduchu k topení.Doporučuju ten šroubek ušetřit- drží to i bez něj a jde to líp rozebrat.Ten panel s páčkama má šroubky-na klíč zevnitř zhruba v půlce výšky - dostaneš se tam po vyndání rádia.Mám možná někde i fotodokumentaci,kdyby to někoho zajímalo.

PS.:Nevíte někdo,jak vypadá kohout topení-mně dost prosakuje a nevím co vše lze demontovat a rozebrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osvětlení páček topení u 106-většinou žárovka vypadne z držáku a visí na kabelech-doporučuju přilepit.Rozebrání-vyndat plastový rámeček-je kolem přístrojovky,rádia,až k popelníku v jednom kuse.Nejhorší je šroubek vpravém rohu nahoře vedle rádia-je to zevnitř-vyndat rádio,já musel vyndat i kaslík u spolujezdce a trubku vzduchu k topení.Doporučuju ten šroubek ušetřit- drží to i bez něj a jde to líp rozebrat.Ten panel s páčkama má šroubky-na klíč zevnitř zhruba v půlce výšky - dostaneš se tam po vyndání rádia.Mám možná někde i fotodokumentaci,kdyby to někoho zajímalo.

PS.:Nevíte někdo,jak vypadá kohout topení-mně dost prosakuje a nevím co vše lze demontovat a rozebrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...