Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna čelního skla - info


P607Olda

Recommended Posts

Já mám limit na čelní sklo v pojistné smlouvě 20.000,-, naštěstí jsem realizaci zatím neřešil... Technik na servise mi potvrdil cenu výměny na cca 20.tis - tabulku přípustného plnění pojišťovny jsem neviděl - to je vždy překvápku při první výměně - pak už je člověk připravený...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

limit 6tis dáváme a doporučujeme pouze na staré fabie a Octavie I.... U takto nového vozu určitě 20000,-Kč limit - limit alespon u české pojišťovny je včetně práce a materiálu.. dají se pojistit i všechna skla včetně panoramtického,ale to už je o trochu jiných cená

Sazby čelního skla -(ročně jsou to zanedbatelné rozdíly pak) (6tis - 500,-Kč , 12tis - 700,-Kč, 20tis - 1000,-Kč/rok)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

limit 6tis dáváme a doporučujeme pouze na staré fabie a Octavie I.... U takto nového vozu určitě 20000,-Kč limit - limit alespon u české pojišťovny je včetně práce a materiálu.. dají se pojistit i všechna skla včetně panoramtického,ale to už je o trochu jiných cená

Sazby čelního skla -(ročně jsou to zanedbatelné rozdíly pak) (6tis - 500,-Kč , 12tis - 700,-Kč, 20tis - 1000,-Kč/rok)

Poškození panoramatického okna nejde řešit z havarijní pojistky? Sakra...:myslim

jl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mělo by jít.Jestli dobře chápu připojištění skel,tak čelní aby si se nemusel s nikým dohadovat,že ti jeho kamínek rozbil sklo.A boční tipuju,že máme každý nějakou spoluúčast a ta by nepokryla zřejmě hodnotu skla.No a střecha si myslím,že bude pěkně drahá,takže plácnu třeba 20000,odečtou 5000z havarijky a zbytek cálne pojišťovna.Je fakt,že mám všechny skla připojištěný a na střechu jsem se nekoukal,jestli je v tom.

A další věc jestli se to řeší v případě,že ti to někdo úmyslně rozbije kamenem-čili vandalismus,a vztahuje se na to havarijka.Asi taky jak u který poj.

Třeba nám to kajvet vysvětlí:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam pripojisteni celniho skla u alianzu. Nevim jak jinde, ale k celnimu sklu mam sjednano pripojisteni vsech skel vcetne \"neotviratelneho stresniho okna\" a tusim, ze za vse je to 15set. Nechtel jsem at pripadna skoda na stresnim jde z havarijka.

[upravil dne 17/3/11 06:45 antired]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Já jsem si byl včera pro auto s novým oknem, mám limit 20000kč a v pohodě jsem se vlezl,ikdyž mě strašili že to bude tak tak......,:-)

Prý tam měli 308 se senzorem a byli přes 20000kč, což nechápu.........AutoTichy Havířov.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ho měnili nedávno, včetně práce 12110 + DPH. Samotné sklo podle faktury stálo necelých 9tis. Platila to pojišťovna. Ale třeba isotermická skla nebo skla, která mají vyhřívání, to jsou palby hodně přes 20tis. Kamarádovi na Fusionu stálo i s prací skoro 24 tisíc. A to je o třetinu menší, jenže má v sobě vyhřívání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek mi kamínek rozbil čelní sklo.

V pondělí to viděl pojišťovák.

Dnes, v úterý ráno dáno do Artcomu, odpoledne vyzvednuto.

Cena 12 700, umyli auto, i vevnitř čisté, spokojenost.

[upravil dne 15.3.2011 19:13 P607Olda]

Nevím jestli jsem se nepřehlídl - jaká pojišťovna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to měl stejně, akorát na krycí dopis jsem čekal do druhého dne, pojišťovák to ani neviděl, neboť servis je partnerem pojišťovny. V úterý jsem auto přivezl, do servisu, technik to shlédl, nahlásil na pojišťovnu, ofotil si údaje (řidičák a velkej techničák), domluvil jsem se, že auto dovezu až odpoledne. V úterý odpo jsem předal auto (nechtělo se mi ve středu ráno vstávat). Ve středu to bylo hotové, ale protože nemám dlouhodobou smlouvu s tím konkrétním servisem, tak mi auto nepředali, čekalo se na krycí dopis od pojišťovny, ten přišel ve čtvrtek, tak jsem si došel pro auto. Pojišťovna Kooperativa, vše se vyřídilo po mailu a telefonu.

Rána na skle sice nebyla v zorném poli řidiče, ale měla víc než 5 cm a prasklina se šířila přes senzory uprostřed skla, takže servis doporučil výměnu, ne opravu skla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...