Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 2.0 HDi 80kW _piškotek_ PetrCoupe _ NOVE FOTA


PetrCoupe

Recommended Posts

Kurňa, žes byl včera večer s tím Piškotem u Tesca v Olmiku?:) Teď na to koukám a podle těch světel jsi to byl určitě ty:) Ještě jsem si říkal, že je to pěkný s těma zadníma světlama:)

Jojo, byl jsem to já :) Máš příště hóknót, kdybys mě tam viděl. Sice poslední dobou vypadám nasraně, ale jinak jsem hodnej a milej :D:papa

Jinak ohledně toho výfuku, na fotce to vypadá trošku jinak než v reálu. :)

No a zítra po škole si plánuju koupit HID xenony, ale nevím jak s tou svítivostí. Chci xenony do modra, ale nevím jestli 6000K nebo 7300K kvůli jízdě večer za mokra. :roll

[upravil dne 4/4/11 21:10 PetrCoupe]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když xenon, tak 4300, ideální do mokra a není to tak protivný jako 6000k!! to je vše co sem chtěl říct...na světla sem Ti svůj názor řekl :aut

No :blablabla ..... :roker ..... světla už s tebou nebudu řešit :ticho .. Ale pořád lepší než zadřená motorka :D ... Sorry, taky si musím rýpnout, jako ty :aut

jinak díky bratranče za radu ohledně xenonů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám radost jak malej Jarda :mrk Po škole sem zajel do Autofamu, koupil xenony Hid H7 6000k a doma je za asistence přítulkyně namontoval. Myslel jsem že bude porod dostat tam výbojky, ale mýlil jsem se. Schovat ty trafa, to byl porod. Ale už je všo hotový a MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST. :)

:super

Ale už budu muset brzdit s tím piškotem, přítulkyně pomalu začíná žárlit. :blablabla:myslim:D:D

Foto hýýýýr :

snc00705.jpg

[upravil dne 5/4/11 17:29 PetrCoupe]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravíčko :papa

Tak za ten měsíc a půl co jsem tu nebyl, jsem udělal pár změn, otočil 200 000 na tachometru, zaplatil pár pokut, nechal naplnit klimu, a projel spoustu litrů nafty. Teď v sobotu mě čekají komplet brzdy a mělo by to být vše v pořádku.

Foto 1:

Otočených 200 000 km :o:potlesk

peugeot6d.jpg

Foto 2:

Koupené bílé SMD diody do parkovaček, osvítí celou parabolu, k těm xenonům to vypadá parádně

peugeot4f.jpg

Foto 3 a 4:

Plynové červené neony s dálk ovladačem :roker

peugeot1p.jpg

peugeot2.jpg

Foto 5:

PIKAČOVINKY

peugeot3i.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...