Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zkušenosti


John_Ice

Recommended Posts

Možná to bude patřit do pokecu,ale chtěl bych vědět něco více o tomhle modelu.Na netu toho pár věcí napsáno,ale zkušenosti a praktičnost žádná.Už jsem si všiml,že ND jsou drahé,ale když nebude poruchové,tak ND jsou.... ;)

Jestli teda tu někdo jezdí s tím(možná asi P607Olda)rád bych pár řádků přečetl.

dík

Na vybavení či motorizaci nehledě.Nebude toho asi moc k porovnávání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to srdcovka, která zaujme.

Máme 1,4 benzín - je slabý, ale stejně to není auto na závodění.

Dveře fungují, jednou v nich odešel \"aktuátor\", viz zde

Jízda je opravdu potěšením. Výbava je celkem na úrovni, není to \"chudobka\", takže hudba zní dobře, odhlučnění taky. A manželka vždy zaujme kolemjdoucí, což ji potěší.

HDi by měl lepší spotřebu, ale zase různé mouchy. Převodovku 2-tronic mám na 5008, mohu doporučit. Škoda, že se nevyráběla HDi s 2-tronicem.

V zásadě mohu doporučit. Je to \"nejmenší autobus na světě\".

[upravil dne 9.3.2011 13:41 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kufr je dobře variabilní, takže odvod menších kusů nábytku není problém. Osvědčilo se mít jedno zadní sedadlo víc vzadu a jedno víc vepředu, takže 3 osoby pohodlně a spoousta zavazadel (nákupy pro nás i pro babičku).

Sklopení (složení) zadních sedadel zvládá dobře i manželka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozřejmě je to pro manželku a pro děti. O závoďáku ani neuvažuji má 106 II(44kw),ale 96rok,takže něco novějšího.

Dnes jsem ji právě okukoval na parkovišti,proto jsem si na to vzpomněl a napsal ;)

Ropu ani nechci,protože to je do města.

Vzpomínám jen jak ji chválili,když vylezla na svět co má vše za výbavu a že to je v celku slušné auto,jenom pořizovačka byla trochu neúměrná.Ale předpovídali ji budoucnost a právě,že vůbec není nikde vidět a nikoho se optat nemůžeš pořádně.

Je to vlastně i pro babču co ji sem tam vozím do krámu,že maj mouku o 0,5kč levnější (akci) a do 407 nebo 106se sedá blbě se železnýma kloubama.

[upravil dne 9.3.2011 13:54 John_Ice]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na téma \"babča\":

pokud bude chtít jet i děda, tak bacha, je to dvoudveřák. Děda má jeden kloub železný a druhý keramický, tak sedí velmi !!! pohodlně vepředu, ale bábi musí vskočit dozadu - však jí to neuškodí, klouby má OK:aut

[upravil dne 9.3.2011 13:58 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo barva tam asi bude hrát roli,ale musí být ....jinak bude člověk brát asi to co bude;)

Ale ještě to není jisté jestli jo,protože se staví(předělává se barák)takže asi už dál to rozebírat nemusím,že :)

Jen poskládávám informace,abych nekupoval,když se rozhoupu zajíce v pytli

a možná to pomůže i jinejm ;)

Jinak barva super i ty kola ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, fakt je, že kdybych vybíral znovu, asi bych z praktických důvodů koupil 307 HB - ale v té světlezelené barvě!!. Jedině proto, že má 5 dveří a je 5-místná, takže v případě potřeby odvezeš celou rodinu (dovoz i rozvoz při příležitosti oslav atd).

1007 nás oslovila - nechtěli jsme úplně tuctové auto, ale nějakou chuťovku.

[upravil dne 9.3.2011 14:05 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no děda je umělej celej...kolena,kyčle,ramena(jo bejvalej sportovec)naštěstí moc s babičkou nemusí už jí má plné zuby.Naštěstí rodiče ještě se u měj o sebe postarat,to bych se z nich zbláznil,ale oni spolu nemluvěj tak dělám tágo.A právě,že ta 1007 je trochu vyšší(světlost) si teda myslím nebo se pletu?jestli jo tak to si nechám zajít chuť.

o 107 to je bez komentáře,dělaj ji tady pomalu za barákem a když ji vidíš,sám jsi to řekl,jenom plech a ještě k tomu strašně tenkej...106 o proti tomu je bytelnější,jenomže zastaralá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, fakt je, že kdybych vybíral znovu, asi bych z praktických důvodů koupil 307 HB. Jedině proto, že má 5 dveří a je 5-místná, takže v případě potřeby odvezeš celou rodinu (dovoz i rozvoz při příležitosti oslav atd).

1007 nás oslovila - nechtěli jsme úplně tuctové auto, ale nějakou chuťovku.

na to máš 5008 ;)

a přesně tuctovka ne e,ale chuťovku...na to si potrpím taky...rád vybočuji z řady :roker

Už jsem měl vyhlídlou v loni,ale zradila mě 406,tak musel jít na řadu rodinné auto,ikdyž 407(už o tom rodinném bylo hafo napsáno)no a šlupky hold na další nezbylo.

Nenaklání se to v zatáčce,ono to je docela vysoká,,krabice,, a šířka nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyšší světlost - nevím, co tím myslíš.

světlá výška,jsem myslel,že je to od země k nejnižšímu budu auta.Ale napsal jsem to asi špatně,chtěl jsem vědět jak jsou vysoko prahy a jestli jsou sedačky utopené :D

Budu muset něco o tom znova vygoogliti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

zaujala ma tato tema, nakolko zvazujeme kupu tejto chutovky :)

potreboval by som vediet s cim by ste porovnali priestor pre pasaziera, ktory sedi vzadu?

je tam dost miesta?

ako je to prakticke ked bude manzelka vzadu vozit dieta ?

Dakujem aj za pripadnu realnu foto kolko miesta je vzadu ak si tam niekto sadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...