Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Důležité!!! Změna banky a číslo účtu klubu!!!


Pe.Tr

Recommended Posts

Prosím vezměte na vědomí,

že od 21.2.2011 přecházíme od Raiffeisen Banky k Fio Bance, což má hlavně za následek změnu čísla účtu klubu.

Nové číslo účtu klubu je:

106206306/2010

účet je, stejně jako ten stávající, transparentní

Týká se to plateb v České republice a v českých korunách.

--------------------------------------------------------------------------------

Pro kolegy ze Slovenska se nic nemění, číslo účtu v Eurech je stále stejné.

2600063573/8330

IBAN: SK1083300000002600063573

SWIFT: FIOZSKBAXXX

 

Důvodem pro změnu banky bylo hlavně snížení nákladů spojených s provozem účtu a také sjednocení poskytovatele účtu pro Českou a Slovenskou Republiku.

Dále si dovoluji připomenout členům, že 28.2.2011 většině končí období řádného členství a pokud ještě neposlali členský příspěvek na jeho prodloužení, je právě nejvyšší čas.

pro členy z ČR platí : http://www.peugeot-club.com/club/clenstvi.pdf

pre členov zo SR platí : http://www.peugeot-club.com/club/clenstvi_sk.pdf

S pozdravem za Vedení klubu

Pe.Tr

předseda klubu

[upravil dne 19.10.2012 09:07 od Kurt]

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FIO je pod kontrolou ČNB , neboj.

ad formát čísla účtu , před měsícem jsme měli zažádáno o vyjímku k uděleni VIP čísla v peugeotím formátu ale po 40dnech přišlo rozhodnutí zamítnuto zdůvodu toho že přestali tuto službu nabízet . Resp Dokud byla FIO družstevna šlo to , nyní kdy je už bankou to nelze, škoda . Ale jde o zvyk , já už si ho třeba pamatuji a dokonce i ten v eurech :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde, máš pravdu - náš CZ účet měl více \"sexy\" číslo. Ale dojel na kupecké počty - pokud nás na poplatcích stál jen minulý měsíc 568kč, bylo jen otázkou času, kdy mu vedení udělá pápá.

(nemluvě o tom, že Slováci tak sexy číslo neměli a to není fér)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stýskat se bude i mě.... nezastírám, že mám rád takovýhle libůstky, mezi které hezký číslo účtu patří. Že ho neměli slovenští členové, no jo no, pochybuju, že ho českým členům záviděli. Jinak chápu, že šetřit se musí všude. Ještě že jsem stihnul zaplatit členské 2011 na staré konto :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde, máš pravdu - náš CZ účet měl více \"sexy\" číslo. Ale dojel na kupecké počty - pokud nás na poplatcích stál jen minulý měsíc 568kč, bylo jen otázkou času, kdy mu vedení udělá pápá.

(nemluvě o tom, že Slováci tak sexy číslo neměli a to není fér)

V prosinci 2010 jsem to spočítal na 192,--Kč. Vybral jsi měsíc s velkým pohybem, kdy všichni platí řádné členství.

Ale i tak souhlasím se změnou, pokud budou poplatky levnější. Na čísle účtu až tolik nezáleží. Oceňuji, že je nadále transparentní!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peta: jasně, já to počítal i za kvartál a někam jsem to psal, ale teď to nemůžu najít, takže jsem vzal poslední celý měsíc - určitě existují slabší a pravděpodobně taky silnější měsíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peto jednoduché počty

cca 400 řádných členu x 7 ,-

+

cca 50 platicich učastniku srazu x 7,- a to celé krát 4

+

eshop a jině platby.

=

stráášně moc.

pokud bych toto všechno násobil ve Fio Bance jsem na 0,-

[upravil dne 20/2/11 18:29 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vvitty - podle mě se tedy může účet u RB vypovědět okamžitě, mezi bankami je běžné, že na tzv. \"zrušený\" účet mohou chodit platby ještě třeba půl roku a banka je okamžitě přeposílá na nový účet - jen nevím, jak je to spoplatněné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak mě hned neukamenujte ;) Někdy mi některé věci trvají déle......:cool:

Na čísla jsem konzervativní člověk, když se mě zeptal někdo na účet klubu, řekl jsem 106206306 u rajfky a bylo :D, teď už neřeknu nic, protože slovy Járy Cimrmana, některá čísla jsou - obzvláště pro mě - nezapamatovatelná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...