Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Seznam autorizovaných dealerů Peugeot poskytujících řádným členům slevu na originální ND 15% !!!NOVĚ Auto Černý PŘÍBRAM!!!


Recommended Posts

hm to bude tím že v minulem roce v tom čase byla do konce roku celoplošně sleva na přísslušenství 20% což už skončilo ,

jinak platí u uvedenych koncesí sleva 15% z MOC dealera ale bacha většinou se vyplatí akce peugeot čr sleva podle staří vozu ale je tam podminka že si koupene dily musite v servise nechat i namontovat , u nekterych dealeru jsou pro starsi vozy nizsi hod sazby ale takovym seznamem bohuzel nedisponuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro info, v Auto Marek Mladá Boleslav nikdo nic o partnerství a poskytování slevy neví. Ani pan majitel.:myslim

Dobrý den,

Vaše nabídka nás zaujala. Souhlasíme s poskytnutím slevy 15%

na originální ND pro členy clubu a prezentaci dealerství na stránkách

peugeot-clubu.

S pozdravem

AUTO MAREK, s. r. o.

.................

326/731882

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
  • O 1 rok později...

jak je to aktuálně se slevami-pořád to platí? tak za hodinu jedu k Domanskýmu pro baterku prosím o aktuální stav:papa

edit:tak baterka je v autě,ohledně slevy . . . i po předložení kartičky mi nabízel slevu 10% a když jsem říkal,že máme 15%tak maník říkal,že to je moc a dá mi maximálně 13% . . . tak si vyber když se někomu nechce dát sleva která je klubem domluvená tak ji nedostanete.

tolik vizitka Peugeot Domansky Zdiby:roll (zlatý Auto Marek MB) tam s tím neni problém

[upravil dne 17/12/13 11:56 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...