Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Problem s razenim.


Butch

Recommended Posts

Tuhle jedu z BauMaxu a na krizovatece ejhle najednou tam nejde vrazit kvalt. Ani 1, ani 2, ani 3, ani 4, ani 5. Zpatecku jsem tam vrazil nasilim. Zkusil jsem dotahnout lanko od spojky ale moc to nepomohlo. Ted sice uz nasilim tam dam 2-5, ale 1 ani omylem. Behem jizdy to sem tam nekdy preradi dobre, ale vetsinou to tam rvu. Cim by to mohlo byt ? Opravdu z niceho nic. (Mam P405, 1.6). Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, mě to na stošestce začalo dělat to samí, když jsem ji asi 10min tůroval a projížděl 40cm vody v Krumlově, abych ji tam nemusel nechat na pospas :( Už jsem byl u několika servisáků, že to začlo z ničeho nic, rvu tam kvalty přes zuby, někdy líp, někdy hůř, někdy nezařadím. Jediný, co mi poradily je nová převodovka.

Jak se to pozná s tím Airboxem a co to vůbec je ? :( Poraďte mi někdo, nebo mi doporučte někoko s kým máte dobré zkušenosti v okolí Brna a Boskovic.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem sice automechanik (radsi podotknu), ale nemohly by to byt synchrony? Na druhou stranu, jsetli jo, tak se ti stejne asi vyplati spis nejaka jina (treba i stara) prevodovka. Co me rikali v servisech, tak je to rozhodne levnejsi nez tu stavajici opravovat. Popripadne si ji nekde zamluv, dej pak auto do servisu at ji vymontujou, zkusej rozebrat a kdyz to nebude fakt kravina, tak dojet koupit tu jinou a vymenit. Presne takhle jsme to udelali u rodinnyho Nissana a lip to vyresit asi neslo :(

Tak hodne stesti panove ... Makovice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsou to synchrony, tak se to dá zjistit jednoduše. Když budeš řadit nahoru, tak mačkej dvakrát spojku a když dolu musíš dát meziplyn. Je to jako u náklaďáku, který nemá synchronizovanou převodovku. Doufám, že to nemusím rozepisovat do detailu, jak na to. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že to nebude jen lanko - vždy? psal, že to moc nepomohlo. Nedávno u mě někdo takovýhle problém řešil - vypínací páka spojky měla užvejklý pozdro, uvnitř na takovém kloubu. Takže hurá motor ven...

Převodovka za 6tis? Na jaké auto??? 205/309/405 starý model (zpátečka pod 1) do 2tis, nový model (zpátečka vravo dozadu) tak 3tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je blbost, s tím poposkakováním při startování! Pokud by to dělalo to, co popisuje Jaris, to už bys měl spojku tak v p...., že bys nezařadil ani násilím.

Ta spojka, pokud nevypne úplně a nepatrně zabírá, nemá takovou sílu, aby jakkoliv poposkakovala s autem - ale ten nepatrný záběr bohatě stačí na to, aby nešlo zařadit. Nevymýšlejte nesmysly... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož sem to vyzkušal, ale jak říká Oddie, asi to nebude vono. Problém je, že už mi i v srvisu řekli, že "pošoupli" spojku výš a stejně prd. Asi budu fakt muset zainvestovat a dát to na rampu Pežo?áckým zřízencům :mad: To zas bude pálka.

Chladič VALEO mě i s montáží a dovozem z Vídně do Mariboru stál 250€

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

problém mám i já u 605. Někdy (jednou za dva týdny) po nastarování nejde nic zařadit-nevypíná spojka. MUsím startovat s kvaltem. Po někdy kratší, někdy delší jízdě se všechno uklidní a spojka normálně spojuje. Chtěl jsem se zeptat: Je na pedálu nějaký samostav, který vymezuje vůli pedálu (mrtvý chod)? nebo to bude ve spojce samotné? Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...