Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

velikost toroidni nadrze LPG podle typu auta


Ferry

Recommended Posts

trošku to zvedlé je, ale 1cm polystyrén nebo něco obdobného to pořeší, ještě sem to přesně neměřil, ale do 1 cm to bude. Mám to jako ty - multiventil venku. Takže střed je plnej lpg :D

 

Úprava: Takže dnes sem na to mrknul a jediný co tam zavazí je ten ocelovej pás co drží nádrž na svém místě - v jednom místě je přehnutý a jak je tam 2* tak se to na tom houpalo. Takže multifunkční bruska z Lidlu a vybrousil sem do desky prohlubeň na ten pás a pohodička :) Jako za stara.

Upraveno uživatelem JimBeem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 roky později...

ozivuju tema, shanim maximalni rozmer, jaky se vejde na 806, zatim jsem nahrubo meril metrem ( a pocital z prumeru pneu 205/65 R15 = 648mm) a snad by se tedy mohla vejit externi 650/230 s plnym stredem, tj. 64l (na 80% = 51,2 l). Asi si udelam model z kartonu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

tak jsem si pujcil nadrz 650/220/61l a zkusil ji dat na 806, padne jako ulita do kose na rezervu, jen bude chtit zvetsit stinici plech tlumice vyfuku. Mozna by se vesla i vyska 250, ale pri nalozeni auta uz by asi nebyla predepsanych minimalnich 200mm nad zemi.

IMG_20180331_170303.jpg

IMG_20180331_170234.jpg

IMG_20180331_170206.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...