Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vnutorne osvetlenie


durino666

Recommended Posts

p2130254.jpg

p2130262.jpg

Vnutorne biele led pasiky 30 cm napojene na stopne svetlo.

Ten neon je zeleny na vypinac ale pojde dole....

.............................................

p2130259.jpg

p2110244.jpg

Smerovky led pasiky napokene na bocne smerovky...

[upravil dne 13.2.2011 20:32 durino666]

prosim ta ako si sa dostal respektive kde si napojil tie biele led pasiky? kadial su vedene kable na stropne svetlo? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hore som vypacil svetlo a v lavo pri slpiku som trosku tapacir strechy vytiahol z toho cierneho tesnenia.... pretiahol som kabel a zapojil do konektora svetla, na tie kable na ktorych to slo...

kabel som mal pri dverach a popri stlpiku som siel dole ... som odtiahol trosku tesnenie (to cierne co ide okolo) a vnusul som tam kabel (dvojlinka) ... potom som dal dole bocny kryt a som ho pretiahol dole k poistkam a tam som to napojil prave aj lave ( lave : som musel vybrat radio a tam sa najde strbina na kabel... )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hore som vypacil svetlo a v lavo pri slpiku som trosku tapacir strechy vytiahol z toho cierneho tesnenia.... pretiahol som kabel a zapojil do konektora svetla, na tie kable na ktorych to slo...

kabel som mal pri dverach a popri stlpiku som siel dole ... som odtiahol trosku tesnenie (to cierne co ide okolo) a vnusul som tam kabel (dvojlinka) ... potom som dal dole bocny kryt a som ho pretiahol dole k poistkam a tam som to napojil prave aj lave ( lave : som musel vybrat radio a tam sa najde strbina na kabel... )

napajal si to na poistky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

Ahojte,

poprosím Vás o radu. Chcel by som si vyviesť káblik do napájania autokamery zo stropného osvetlenia na 5008ke. Akým spôsobom odmontujem ten plastový kryt, aby som ho nepolámal? Nevidím tam žiadne šrúbky a nechcem niečo pokaziť, resp. zlomiť.

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...