Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vnutorne osvetlenie


durino666

Recommended Posts

naco? hmmm co ja viem. :D nech viem kam stupam, ked idem k autu

No to si mal napísat hned v prvom príspevku že to chceš na vonkajšie spatné zrkadlá . . . :))

Ina k cool npad . . .

A do krytu vonkašieho spatného zrkadla budeš vrtať dieru na diodu, alebo viacej . . . :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zospodu zrkadla je plast, ktory sa da dat dolu. Mam jeden kus na vyse, takze na tom si vyskusam vyrobit nejaku dieru, aby to aj nejako dobre vyzeralo. mozno tam dokonca vymyslim aj nejake svetlo z ineho auta. uvidim este.

na podvozok a teda zo spodu som tiez myslel, len neviem ako by som dotiahol kabel a kade.

predsalen najst prechodku bude asi problem a vrtat do plechov sa mi kvoli tomu urcite nechce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla mna by si vedel v pohode tahat kable podvozkom ale ved tvoja vec ako to vymyslis.. Urcite sa nezabudni podelit o vysledok ;) Inak predpokladam ze nemas sklapacie spataky :myslim Ja by som skor bral blinkre na spatakoch.. Myslim ze kvoli funkcnosti ani nie len sa mi to proste paci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla mna by si vedel v pohode tahat kable podvozkom ale ved tvoja vec ako to vymyslis.. Urcite sa nezabudni podelit o vysledok ;) Inak predpokladam ze nemas sklapacie spataky :myslim Ja by som skor bral blinkre na spatakoch.. Myslim ze kvoli funkcnosti ani nie len sa mi to proste paci :D

Ja som kupil oranzovy LED pasik 24 cm a nalepil som ho na spetne zrkadla a kabel som cez dvere popri blatniku (je tam skrbina) napojil na bocne smerovky... svieti to krasne... dva roky a policia nic ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...