Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaký Klima servis v Praze ? - Smíchov, Braník, Modřany


Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...

Ahoj,

byl jsem s Lagunou v www.autoklima.cz (cpservis) na Vrchlického v P5. Využil jsem \"akce\" servis klima za 790. Uvažoval jsem také o výměně vysoušeče (měl by se měnit po cca 3 letech), ale nevím - nakonec jsem se na to vykašlal.

Auto jsem tam nechal ráno a v poledne vyzvedl. Zaplatil jsem nakonec asi 1500, protože museli doplnit asi 150g chladiva - takže oněch 790 je pouze taková \"startovní cena\".

Jinak celkem spokojenost - z klimy už nejde takový ten puch a chladí to opravdu o něco lépe ;)

Myslím, že by se servis klimy neměl zanedbávat, protože jsem už slyšel o řadě zničenejch kompresorů (cca 20 000 Kč)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 4 roky později...

Přihodím jednoho kostlivce: autoexpresservis na Radlické, Praha 5. Berou tam bez objednání, ceny obvyklé, jsou rychlí a krom klasického plnění a kontroly mi byli třeba schopní i do odpoledne (tedy tohle bylo po předchozím objednání) vyměnit vadný kompresor. Krom toho je to u MHD (tram, metro), takže člověk tam může nechat auto a pohodlně odjet do práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...