Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nejlepší havarijní pojištění


Otan

Recommended Posts

Chci se poradit, kde letos získat nejlepší havarijní pojištění. Prošel jsem hledání, ale nic takového, co bych mohl použít, jsem nenašel. Pojištění i na skla s plným bonusem - Peugeot 307 SW r.v.2006, věk 62 let, obsah 1560, výkon 66 kW, snad je to vše. Předem díky.:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Přesně tak to dělám já. Dělám pro všechny pojišťovny na trhu a všichni se předhánějí aby jsem využíval jejich služby. A to je potom mazec. U jedné mám od minulého týdne možnost využívat slevu dalších 35% což je dost zajímavý. Takže ve finále 50% bonus + 35% ode mě a 6% za roční platbu a myslím že už se asi sotva někdo dostane méně.:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj,

řešili jste někdo v nedávné době pojištění? Za měsíc mi vyprší u mé v té době dvouleté 308 pojištění a já se zatím nějak nemůžu zorientovat v nabídce a nevím, na co si dát pozor.

Jak třeba řešíte pojištění skla/skel? Na havarijním budu mít klidně spoluúčast 5%/5000, ale u skla bych rád výrazně nižší.

Kolik jste kde zaplatili?

Díky

Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Dle vašeho věku bych soudil, že už řídíte nějaký pátek. Cena havarijního pojištění by měla být nižší..

Osobně každý rok srovnám přes internet jak povinné ručení tak havarijní pojištění. Nejlépe mi to vždy vychází u Klikpojištění - http://www.klikpojisteni.cz/havarijni-pojisteni-kalkulacka/ uvidíte sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...