Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

straki007 přesvědčil


jirka307

Recommended Posts

  • O 5 měsíců později...

Sice trošku starší vlákno, ale rád bych přidal své díky Strakimu. Potřeboval jsem nutně zlikvidovat FAP z Boxera 3.0HDi, protože auto mi vydělává a v nouzáku s tím jezdit nešlo. I přes své časové vytížení si našel čas a dorazil ke mě 200km cca ve 23:00. Provedl přeprogramování jednotky a cena kterou si určil mi připadala tak nízká, že jsem si nemohl pomoci a musel jsem nechat tiskara dížko.

Práce byla naprosto brilantní a profesionální navíc to byl jediný člověk v celé ČR, který jednotku dokázal přeprogramovat ostatní nabízeli emulátory. Veřejně tady oznamuju, že v případě závady na jakémkoliv svém autě, která bude závažnějšího významu nenechám auto servisovat jinde, než v Chomutově u Strakiho i za cenu dojetí 200km! Zítra k němu razím na polazení ŘJ u Octavie a ačkoliv v ČR existuje mnoho renomovaných firem nikomu jinému bych už své auto nesvěřil! Chválu na něho budu pět kudy budu chodit a doufám, že ti naženu spousty dalších zákazníků. Pevně věřím, že všichni budou naprosto spokojeni stejně tak jako já.

Ještě jednou mnohokrát děkuji s pozdravem Lukáš Ochrana Second-Hand Rápošov. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezrušil, dokonce tu i dneska byl - http://www.peugeot-club.com/forum/member.php?action=viewpro&member=straki007

Naposled aktivní: 28/8/13 v 19:57

A včera i přispěvek, takže v klidu

a i jinak normálně piše, radí - http://www.peugeot-club.com/forum/search.php?srchuname=straki007&searchsubmit=a&f=all&srchfrom=0

[upravil dne 28/8/13 23:35 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až to tu pročteš,tak zjistíš,že kvůli některým členům tu Petr zrušil registraci:(

Nezrušil, a za tu frašku si tehdy mohl jen a pouze sám, svým lhaním, výmluvami, zapíráním se, urážením se jak malé děcko a neschopností přiznat svou chybu. A pokud se se z toho aspoň trochu nepoučil a aspoň trochu nedospěl, je jen otázka času, kdy tu frašku s demonstrativním odchodem zase zopakuje. Já tedy doufám, že to tak nebude a že se skutečně poučil, ale těžko říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na to existuje porekadlo>

neni clovek ten aby se zavdecil lidem vsem.

Myslim ze pomohl hodne lidem a u par to proste treba nebylo uplne na 100% a je jedno zda je vetsi dil pravdy na jedne strane nebo na druhe.

navic a znam to sam ze sve praxe si mnozi mysli ze clovek musi byt k ruce 24 hodin a 365 dni v roce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky takovým příspěvkům, vychvalování pana Straky do nebe, jsem ho také oslovil a za mě, je velice nespolehlivý.

Musim.

Hlavne ze tady mam pro tebe turbo ktere jsi si objednal....:D

Ale uz ma za chvili sveho majitele.

ty jsi mel dorazit ctvrtek dne 27 cervna na 8 hodinu.

Bohuzel jsi se nedostavil.

Za toto ja nemuzu......:ticho

A ze je ma \"nespolehlivost\"v tom ze jsi nedal vedet ze neprijdes a turbo nechces tak se omlouvam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, že se nikdo nezavděčí všem, a taky platí pořekadlo, že i mistr tesař se utne, i sebevětší machr občas udělá i neuvěřitelně školáckou chybu nebo něco jasného přehlédne. To se stává, v tom problém není. To problém byl jen a pouze v tom, jak se kdo staví k tomu, když udělá tu chybu, či jak řeší to, kdy něco naslibuje a pak to není schopen splnit. Zda dokáže na rovinu říct sorry, to se mi nepovedlo, na to jsem zapomněl, na to jsem se prostě vys... nebo na to jsem si toho vzal moc a nemám šanci to stihnout, nebo zda se vymlouvá či dokonce zapírá, zatímco ten druhý zbytečně čeká na to slíbené. To je to, co lidi nase*e, a přitom zvednout telefon a říct sorry, ale nestihnu to nebo neudělám to vůbec nic nestojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a mozna by uz bylo fajn to dal nerozmazavat pac se to v tomhle vlakne uz resilo...:)

Ale to vis ze zacnou ted nekteri psat jaky jsem ...ten a ten protoze maji konecne opet duvod:D

Jsem jen zvedavy jak nakonec dopadne i toto vlakno kdyz opet zacinaji psat \"zname tvare\" fora:aut:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud Vás mohu poprosit členové P-C, tak neotevírejte staré rány. Myslím si, že se vše vysvětlilo + vyříkalo + napsalo a tím by mělo být vše vyřešeno. Byl o tom i samostatný příspěvek. Proč se opět hrabat ve starých věcech. Tím se nic nevyřeší. Jsou to jedni a ti samý.

Myslím si, že by adminy měli pročistit toto vlákno ku prospěchu věci. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...