Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

straki007 přesvědčil


jirka307

Recommended Posts

  • O 6 měsíců později...
  • O 4 měsíce později...

Timto bych chtel podekovat Strakimu za dobře odvedenou praci na 407 1,6HDI při výměně rozvodu,Fap,Chip a výměna těsneni pod výkem motoru, protikal přes těsneni olej, motor byl tak černej jak bota a nikde v servisu na to nemohli přijit kde to teče, tak jsem od brna jel až do chomutova a myslim že i za tu dalku to fakt stalo za to tam jed dobře jsme pokecali a i prace je hotova fakt je to borec. Mockrat dik a doufam že jsme se nevideli naposled :D. Doporučuji

[upravil dne 13/10/12 19:39 od hrusa1990]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nevím, ale myslím, že ceny jsou věci individuální dohody, kombinace prováděných prací a možná i vzdálenosti nebo rychlosti zásahu... myslím, že každá cena by byla trochu zkreslená a tak by mohl být někdo naštvanej že jinej to měl levněji a obráceně.

Já nevím jak to probíhá, ale třeba u FAPu potřebuješ upravit SW, ale vytlouct si FAP můžeš třeba sám... rozdíl časů je fatální ....

Takže za mě to nebude dávat smysl ;)

[upravil dne 14/10/12 14:29 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnesnym dnom sa pridavam k ludom ktorych straki007 navstivil a klobuk dolu pred jeho znalostami a serioznostou, kiez by bolo takych ludi viacej. Ak bude niekto premyslat na koho sa obratit tak jednoznacne odporucam... Dik Peter.. :super

[upravil dne 20.10.12 23:34 od Parc]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Y2K: vediet o sebe navzajom tak by som kludne dobehol mam to k tebe hadam minutu cesty :D .... u mna klop klop tiez vsetko v pohode, ten druhy pokus nebol koli spojke alebo tomu ze by slo nieco zle len sa mi malilo, problem so spojkou prisiel az po druhom prehrati sw s vykonom smerom nahor nie nadol :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Před rokem jsem byl na Fapoff v Bystřici a těm se to moc nepovedlo. Auto se trápilo, jak postřelená srna....pořád chyby tempomatu a padalo to do nouzáku. Z Bystřice sice přijeli na reklamaci, přehráli soft., ale pak řekli, že je to EGRem a odjeli. Vše zachránil až Mr. Straki. Nechci rozebírat detaily, protože ty zná pouze Straki, ale chtěl jsem mu tady veřejně poděkovat. (Straki včera od tebe cesta domu paráda, auto reaguje ok a spotřeba jde pořád dolů = aktuálně 5.2).:D:D:D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...