Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dvojita vymena vozu.


Dadadavid

Recommended Posts

Ahoj,mozna bude super kseft,406ku bych vymenil za jiny auto ,ale uz ted vim,ze to auto budu co nejdrive chtit taky vymenit nebo prodat,jak to nejlevneji vse obejit?Musim to napsat na sebe,zaplatit poplatek a taky pojisteni,nebo se to pojisteni da prevest z minuleho vozu?Chci pri teto dvojite vymene prijit o co nejmene penez.To auto nechci dele jak 2 tydny mit doma.Díky

[upravil dne 6/1/11 14:52 Dadadavid]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bude v TP odhláška na tebe tak to musíš na sebe nejdřív přihlásit a potom odhlásit na dalšího majitele.

to není pravda:) muže to normálně prodat dál.Akorát nový majitel musí mít jeho plnou moc aby to na sebe přihlásil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že si za to můžeš sám, ptáš se pořád dokola buď na:

a) Hovadiny a věci co se dají vygooglit nebo věci co ti vysvětlí rodiče

b) věci které tu byly tisíckrát zodpovězeny.

Dál si dost často protiřečíš a celkově 70% tvých příspěvků tak nějak postrádá význam, nebo jsou úplně mimo mísu, možná to bude tvým nutkáním neustále se k něčemu vyjadřovat. Tohle vlákno dejme tomu, ale je tu x desítek jiných které jsou prostě k smíchu. Sorry já se do lidí nenavážím a většinou se snažím psát k věci, ale tentokrát jsem se neudržel :D Za dva měsíce nebo kolik máš přes tisíc příspěvků a z toho tak 1000 úplně mimo mísu, něco jinýho by bylo kdyby to byly lespoň nějaké hodnotné příspěvky... Divíš se že spoustu lidí to už nebaví?

Já ne :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...