Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyhřejvání zadního okna


jopa1

Recommended Posts

Jojo, tech 5 ml stoji asi 350,- Kc. Jeden vseumnel to pry (ja to nevidel) vyresil tak, ze koupil tu nejmekci tuhu a tou to hodnekrat prejel a ono se to pry vypalilo a pak to jen prelakoval bezbarvym lakem, ale jak rikam, nevidel jsem to a navic opravoval tu linku, ne konektor. Taky by pry takhle podobne slo vytvorit vodive lepidlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na opravu těch přerušených vodivých drah existuje vodivý lak (např. od toho zmiňovaného Loctite), funguje 100%ně (akorát to pak topí malinko nerovnoměrně), takže experimentovat s tuhou apod. mi přijde nesmyslné.

Naopak, oprava utrženého konektoru je opruz. Sice existuje vodivé lepidlo, ale pořádně to nedrží, a dost často to odpadává. I když, furt lepší to 3x za rok přilepit, než být úplně bez toho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja treba okno sehnal na vrakaci (500,-) ale paxem ho musel nechat nalepit a myslel sem ze me slehne pac nekde chteli i 1500,- jen za nalepeni !!!!

nakonec me to nalepil jeden clovek za petikilo :)

ale bylo s tim litani jak nevim co takze priste to stejne hodim na nekoho na pojistovnu ....

a s tim vyhrejvanim je to pravda konektory sou OK ale fungujou asi jen 3 linky :(((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5ešil jsem to samé u 309 a nejvíc se mi osvědčilo ohnout ten plíšek co upad nastrčit ho pod těsnící gumu okna(tak aby vedl) a zakápnout to vteřinovým lepidlem-drželo 3 roky.Jinak to lepení a jiný vifikundace jsemtaky zkoušel ale tohle ač velmi amatérský drželo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jopa1: to chceš kupovat celé dveře, nebo jen to okno? Ty dveře na novější model, co máme, budou stát pěknou šlehu, na to bych se vyprd. A přendavat samotné zadní okno na 309-ce, to je snad ještě horší... to bych radši co dva měsíce lepil ten konektor.

Samotné zadní okno na 205-ku mám, kdyžtak i s horšíma dveřma, když budete někdo potřebovat...

Zazaa: pokud máš konektory OK, tak je to brnkačka, ten opravnej lak na linky fakt funguje 100%-ně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...