Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Original repro a audio


michal 206

Recommended Posts

mam taky 206 a dal jsem tam repro Hertz, výškáče jsem nechal původní. Připadá mi to velmi dobrý, ale ještě lepší by to mohlo být s výhybkou. Na hifi mám kamaráda, je to fakt odborník, má firmu Weinberg Audio, doufám, že nám něco napíše na clubové stránky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

LK7R: Cim te ty repraky tak uchvatily?? Myslim, ze za tu cenu sezenes neco mnohem lepsiho. Kolik do toho chces investovat? Chces vsechny repra pres zesik nebo zesik jenom pro ten SW??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže ve 206 jsou v předu středobasy průměr 16cm a můžou tam být výšky(u zrcátek), u pětidveřky jsou vzadu 13 cm :(, což je škoda, protože by tam klidně vešlo něco většího. Nejlepší je ale podle mě osadit zadní plato oválama 6x9, no a k tomu nějakej ten woofer. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JR>> Mam 35% slevu na sortiment Kenwood ;) tak proto. Jinak bych si je asi nekoupil, ale takhle se dostanu na stejnou cenu u vyssi tridy kenwoodu jako u stredni tridy vsech ostatnich. Jinak jeste tam pujde SUB dozadu a ovaly ... ale neni cas na to. Nejde mi o kraval spis si potrpim hodne na kvalite prednesu. Sumaky nesnasim ... ted kdyz uz tu karu mam 14 dni tak mi zacinaj ty OEM rep. trochu vadit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No faktem je že ty originály opravdu nejsou nic moc, ale když už je teda někdo opravdu fanda do muziky jako já :D tak potom bych asi přemýšlel o "americe", nebo "francii". Takže z těch amerických rozhodně Infinity, Rockford Fosgate a nebo JBL. A z francouzů třeba takový lahůdky jako Focal, ale to už je opravdu vysoká hra. U repráků bych kladl asi největší důraz na citlivost 91 dB a vyšší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem tam supnul Magnat 216 basak + vejskac do dveri k zrcadku. Zvuci to celkem pekne. Jinak mam tu subwoofer ale nejak mi nejede zesik ... kua cim to muze bejt ... vsechno zapojeno a kontrolka ne a ne se rozsvitit. No budu koumat dal ... pojistky to nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michal206>> :) ty Magnaty co sem koupil hrajou velice pekne. 2850Kc v ElektroCity (na netu je cena stejna - cumel sem jak pero). Jinak to zkus na www.autoradia.cz. A nakonec si nemuzu odpustit ... Sony maj plechacovej zvuk ;).

Jo jinak ten zesilovac ... ehmmm kdyz clovek zapoji jinej remote kabel ... to se pak nesmi divit.

[Editováno 7/8/02 LK7R]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...