Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Getaway Ostrava - Peugeot 306 vs. Fiat Bravo


ajsik

Recommended Posts

Tedka se chysta druhy dil, a doufam ze vice akcneji pojaty... ( a ze to nebude jak "cesta na nakup" - neznamy autor :D )

Je kupa snehu tak kusime 360° atd ...

No otazka zni jak to video nahrajem na Inet ... protoze na koleji mam 100Mbit LAN ale doma jen 64(128)kb ISDN ... :mad:

Jinak vesele Vanoce a Stasny Novy Rok !!!

PS: a hlavne bez nehod ... !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky ;)

skuste mi popsat kde je to misto na sterkovne kde se da poradne zajezdit ... ? Ja tedka blbnul s kamosem na bazalech na parkovisti u ZOO ... :)

skousel jsem toceni dokola a slo to jak na zpatecku tak na jednicku ... ale pak tam zacal machrovat blbecek v Kadetu a kdyz se tocil na zpatecku vyletel pres pul parkoviste a malem sejmul strom a kdyz odjizdel tak hodil rucku pres patnik ... (doufam ze se skrivil napravu...)

takovy idiot malem mi sejmul auto ... (stal jsem uplne bokem ...)

BTW: dneska jsem sem byl za rodinou na horach a zazil jsem pernou chvilku, sjizdel jsem kopec ktery koncil T krizovatkou a na ceste byl cisty led. Sem musel suplovat ABS a zabrzdil jsem cumakem pul metru za hranici krizovatky ... (jel jsem asi 30kmh)...ani Ypsilon lamely nepomohly ... :(

PS: tak bacha na led...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...